Polská blogerka dobývá svět

hlavní obrázek

Oblíbená polská blogerka Juliett Kuczynska navrhla svoji první kolekci, která nese název StaffbyMaff.

model blogerky Madame Juliette model blogerky Madame Juliette
 

Tato mladinká dívka z Polska si dokázala behěm pár let vybudovat jeden z nejvíce uznávaných blogů ve světě. Dokazuje to fakt, že denně její blog navštíví více než pět tisíc lidí. Není tedy pochyb, že Juliett je inspirací pro široký okruh lidí. Díky svému jedinečnému stylu a tvrdé vůli si splnila svůj dětský sen a navrhla první kolekci. 

Zakoupit si můžete geometrické šaty, bundu, která z dálky vypadá jako neonová vesta, ale jsou k ní přišité šedé rukávy, černé šortky, klasické bílé tričko s nápisem "Anonym" a mnnohem více. 

K dispozici je pouze pár kousků. Pokud toužíte být na ulici výjmečná, tak neváhejte a kupte si něco ze zmiňované kolekce. Může se totiž stát, že ve svém městečku budete jediná  majitelka oblečení z kolekce StaffbyMaff a o to nám ženám jde, že ano ?

Více info na: staffbymaff.pl a madamejulietta.blogspot.cz

model blogerky Madame Juliette model blogerky Madame Juliette model blogerky Madame Juliette model blogerky Madame Juliette model blogerky Madame Juliette model blogerky Madame Juliette model blogerky Madame Juliette model blogerky Madame Juliette
autor: Jitka

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR

Je nám líto, ale komentáře mohou přidávat pouze zaregistrovaní a přihlášení čtenáři.

Máte-li účet na stránkách Facebook a rádi byste se přihlásili přes něj, pak klikněte na tlačítko níže a povolte aplikaci SALON.

Přihlaš se

Jste-li už na SALONu zaregistrovaní, pak se můžete přihlásit zde:

Nejste-li na SALONu ještě zaregistrovaní a měli byste zájem, pak klikněte na tlačítko níže. K registraci je zapotřebí pouze vaše křestní jméno či přezdívka, email a heslo.

Registruj se