Pohodlný kabátek

hlavní obrázek

Poohlížíte-li se po novém kabátku, ve kterém budete zářit následující jarní sezónu, zkuste se zaměřit na lehké a pohodlné pláště.

 

Už vás nebaví být neustále svázaná a sešněrovaná v těsném kabátku, který je sice pěkný, ale nemůžete se v něm řádně uvolnit, pak zkuste sáhnout po pohodlném plášti, jenž naleznete v několika variantách, z nichž alespoň jedna bude ta pravá pro vás.

Novodobí rebelové

Americká značka Proenza Schouler se zaměřila na kožené bundy-křiváky, kterým dokázala vtisknout novodobý styl. Jsou pohodlněji střižené, jen ten klasický zip zůstal.

Rafinovaná elegance

Nemusíme se však bát ani dlouhých kabátů, které nám předvedla návrhářka Jill Stuart. Pokud dolní knoflíky necháme rozepnuté, každý muž bude obdivovat naše krásné nohy rafinovaně vykukující z tohoto dlouhého pláště.

Trenčkot nestárne

Vyhýbáte-li se jakýmkoliv experimentům, kupte si klasický trenčkot a máte vyhráno i na další roky, protože tento módní kousek nikdy nezestárne. Můžeme-li vám poradit s výběrem barev, pak hlasujeme pro béžovou, šedou či černou.

Derek Lam Jaro/Léto 2007 Derek Lam Jaro/Léto 2007 Proenza Schouler Podzim/Zima 06 Proenza Schouler Podzim/Zima 06 Proenza Schouler Podzim/Zima 06 Proenza Schouler Podzim/Zima 06 Proenza Schouler Podzim/Zima 06 Proenza Schouler Podzim/Zima 06
autor: Kamila

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR