Pohodlí na dosah

hlavní obrázek

Kolikrát už jste se vracela domů po protančené noci a přenádherné střevíčky na noze vás tlačily jako tisíc čertů? Určitě to dilema znáte!

skládací balerínky Dita Midnight (1 000 Kč) skládací balerínky Dita Midnight (1 000 Kč) skládací balerínky Dita Midnight (1 000 Kč) skládací balerínky Dita Midnight (1 000 Kč) složené balerínky Dita Midnight (1 000 Kč) složené balerínky Dita Midnight (1 000 Kč) složené balerínky Dita Midnight (1 000 Kč) složené balerínky Dita Midnight (1 000 Kč) pytlíček na boty pytlíček na boty krabice od bot Redfoot krabice od bot Redfoot
 

Ještě chvíli trpět a nechat se doprovázet nočním městem od vysněného prince, nebo mávnout na první taxi a doma si strčit nohy do lavoru s horkou vodou? Ty otrlejší možná občas bojují i s myšlenkou zout se, popadnout botky do ruky a běžet naboso.

Což o to, říkáte si, chytrá žena dokáže takovým situacím předcházet a včas myslet na boty na přezutí. Kolik z nás však vyráží na párty nebo pracovní schůzku pouze s příruční kabelkou, do které se přezůvky zkrátka ani při nejlepší vůli nevejdou, nehledě na to, jak by takový obsah při otevření tašky asi působil na potencionálního klienta či nápadníka. A běhat po městě s igelitkou?

Přesně v této chvíli tajně závidíme pohádkové Popelce, které se do malé skořápky kromě bot vešly i celé šaty včetně šperků. Mít tak kouzelný oříšek, říkáme si. A naším nejtajnějším přáním je sáhnout do kapsy a vytáhnout z ní nafukovací botky s plochou podrážkou, které by rázem vyřešily veškeré naše problémy.

Věřte nebo nevěřte, ony existují! Ideální volbou pro naše trpící nohy jsou totiž skládací baleríny Redfoot, přezdívané často „boty do kapsy“. Neschováte je sice do oříšku, ale díky své jedinečné vlastnosti se dají přehnout v polovině a složit na velikost dlaně. Vejdou se tak pohodlně i do té nejmenší kabelky nebo přihrádky v autě a vašemu trápení bude navěky konec. Už nikdy totiž nebudete muset poslouchat výtky vašeho partnera, že jste si na výlet sbalila příliš velké zavazadlo a k čemu že potřebujete dvoje boty. Se skládacími balerínkami v kapse budete za hvězdu i večer, až odložíte kolo nebo trekingové boty a půjdete si v cizím městě posedět na skleničku bílého.  

Možná, že kdyby měla jedny z nich ve své kabelce i Popelka, mohla to vzít domů ze schodů, takovým tempem, že by se ani nestačila přilepit. Jak by to ovšem dopadlo s jejím životním štěstím, lze jen těžko soudit.

Balerínky Redfoot jsou k dostání jak v České, tak i Slovenské republice v internetovém obchodě BotydoKapsy. Poštovné po Čechách se odvíjí od vámi vybraného způsobu dodání. Při zaslání na dobírku vychází poštovné na 110 Kč a doba dodání je do 7 dní. U dodání do druhého dne vychází poštovné na 159 Kč.

Novinkou obchodu BotydoKapsy je možnost dárkového balení s věnováním a dodání kamkoliv po Praze za 250 Kč.

Více info na: www.botydokapsy.cz

skládací balerínky Annie Silver (900 Kč) skládací balerínky Annie Silver (900 Kč) skládací balerínky Red Bell (900 Kč) skládací balerínky Red Bell (900 Kč) skládací balerínky Croc Black (800 Kč) skládací balerínky Croc Black (800 Kč) skládací balerínky Leopard Gold (800 Kč) skládací balerínky Leopard Gold (800 Kč) skládací balerínky Bea Palle Gold (1 000 Kč) skládací balerínky Bea Palle Gold (1 000 Kč) skládací balerínky Caroline Silver (1 000 Kč) skládací balerínky Caroline Silver (1 000 Kč) skládací balerínky Multi Snake (800 Kč) skládací balerínky Multi Snake (800 Kč) skládací balerínky Samantha (1 550 Kč) skládací balerínky Samantha (1 550 Kč) skládací balerínky Carrie (1 292 Kč) skládací balerínky Carrie (1 292 Kč) skládací balerínky Sienna Purple (900 Kč) skládací balerínky Sienna Purple (900 Kč)
autor: Meggie

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR