(Pod)zimní Code:Mode

hlavní obrázek

O víkendu nastanou orgie všem módním nadšencům, kteří ignorují konfekci a prahnou po alternativním oblečení. Praha se chystá na další Code:Mode!

modré tenisky Novesta modré tenisky Novesta náhrdelník ze sponek Tereza Houdková náhrdelník ze sponek Tereza Houdková stříbrné náušnice Fifle stříbrné náušnice Fifle
 

Code:Mode s podtitulem Prague Free Fashion Weekend je již dobře známá a zaběhnutá akce, která nabízí nejen skvělou možnost nákupu triček, mikin, bund, šatů, bot, i všelijakých doplňků od nezávislých módních značek a tvůrců, ale i zábavu a báječné využití volného času. Užít si ji můžete hned několikrát do roka a to se stále širším a bohatším programem.

Letošní podzimní a zimní ročník bude probíhat tento víkend, od pátku 26. do neděle 28. listopadu 2010. V budově bývalých Elektrických podniků v Praze (velká bílá budova hned u metra Vltavská) se pro vás chystá více než sto výstavních stánků s ostřílenými matadory nezávislé módní scény i hromadou talentovaných nováčků. To nejzajímavější můžete navíc shlédnout přímo na přehlídkovém molu.

Nemá smysl všechny účastníky vypisovat. Jejich jména naleznete v tomto seznamu a kompletní medailonky na oficiálním webu. Pojďme však uvést alespoň pár zajímavých jmen, se kterými jsme vás na Salonu už seznámili. Mezi vystavovateli nebudou chybět například Flamingopark, JitrNice, La Femme Mimi, Lichi, Odd Room, Parazit, Pour Pour, Segrasegra, Skunkfunk, Urban Legend, Zajaty či Zazu Laka.

Ale móda není vše! Code:Mode myslí i na vaše oči, uši, žaludky a rozhodně ví jak zahnat nudu.  Pro hladovce bude tentokrát kromě tradiční kavárny BIO|OKO, která pro vás ve spolupráci s radiem Wave připravila i přilehlou tančírnu, otevřena také kantýna, oplývající zajímavým a svěžím sortimentem jídla. Nejrůznější wrapy, pilaf, kulajda, bramboračka nebo puding s ovocem přijde k chuti a fajnšmekry rozhodně nadchne víc, než běžný sortiment festivalových jídel.  Na pijáky a žíznivce už se třese výsadek barmanů se svým zbrusu novým barem.

Milovníci muziky se mohou při nakupování zaposlouchat do rozmanitých hudebních stylů od reggae přes hip-hop až po nejrůznější odnože klubové muziky jako techno, house či minimal. A na chtivé vizuálních vjemů už si brousí zuby VJská parta Lunchmeat!

Po celou dobu bude navíc otevřena tzv. Zóna, ve které najdete vše pro odpočinek a relaxaci i hromadu doprovodného programu. Nebude chybět dětský koutek, internetový hub, knihkupectví, dílny, workshopy a navíc i nějaké to loutkové divadlo.

Tak co? Ještě pořád nevíte kam o víkendu v Praze? Jděte nakupovat na Code:Mode! Neříkejte, že už máte všechny vánoční dárky? Vstup je úplně zdarma a venku bude stejně zima.

(Pod)zimní Code:Mode 2010
Bubenská 1, Vltavská
26. — 28. 11. 2010
web: www.codemode.cz
facebook: facebook.com/codemode.fashion
vstup zdarma 

Otevírací doba:
Pá: 15:00–22:00 (party min do 2:00)
So: 10:00–22:00 (party min do 2:00)
Ne: 10:00–17:00 

dámská šedivá mikina Dadiva dámská šedivá mikina Dadiva pánská taška s potiskem Playbag pánská taška s potiskem Playbag bílé triko a šedá sukně Hedush bílé triko a šedá sukně Hedush dámská zelená mikina Scura dámská zelená mikina Scura bílé triko s potiskem Merrygorando bílé triko s potiskem Merrygorando dámská šedá šála Lenka Valevská dámská šedá šála Lenka Valevská náušnice ze zipů Nababu náušnice ze zipů Nababu barevné tenisky Prestige barevné tenisky Prestige sytě žlutý náhrdelník Vuchu sytě žlutý náhrdelník Vuchu sytě žluté náušnice Yo Soy sytě žluté náušnice Yo Soy dámské plastové šperky Pinx dámské plastové šperky Pinx
autor: Meggie

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR