Pavlína: Díky módě se můžete odlišit

hlavní obrázek

Naši dnešní blogerku Pavlínu vedly k založení blogu hned tři důvody. Jednak si jej založila v zimě, kdy množství venkovních aktivit je omezené, dále měla už po zkouškách ve škole, takže se tak trochu nudila, a za třetí má jak jinak velmi ráda módu.

cardigan H&M, taška Topshop, triko Stradivarius cardigan H&M, taška Topshop, triko Stradivarius kožené vintage šortky, kytkované triko H&M a černé sako Zara kožené vintage šortky, kytkované triko H&M a černé sako Zara
 

Moc ráda by se jednoho dne stala stylistkou, a právě v blogu vidí dobrý začátek. Dokonce už teď radí v oblasti módy svým přátelům, kteří o to mají zájem, chodí s nimi nakupovat a pomáhá jim s vytvořením jejich vlastního stylu.

Na otázku, kde nejčastěji čerpá inspiraci, odpovídá Pavlína jasně, že na internetu, a to především ze stránek Lookbook. Mezi její nejoblíbenější české blogerky patří především Ejvi, jejíž styl je Palívně hodně blízký. Dále pak Yell Yahodová, u které se jí moc líbí francouzské téma, do kterého je celý blog laděný, a v neposlední řadě i slovenské Véčko, jenž má podle Pavlíny nejen originální styl, ale i skvělé fotky a DIY tutorialy.

Často ji ale inspirují svým oblečením i cizinci, a to jak v ulicích Prahy, tak při cestování v zahraničí. "Miluju styl Angličanek, Francouzek a Švédek.", vysvětluje.  Možná právě proto nejraději zavítá při nákupech do anglického obchodu Topshop nebo švédského řetězce H&M.

Tyto obchody ale nejsou jediným místem, kam Pavlína zavítá pro oblečení: "Občas si objednám něco i z eBay nebo se zajdu podívat do sekáče." Ze všeho nejraději má právě vintage oblečení, a to především styl 60., 70. a 80. let.

Na módě ji baví všechny možnosti a kombinace, které nabízí. "Díky módě můžete vypadat každý den jinak a navíc se i odlišit od ostatních." Přesto však, že Pavlína zmiňuje možnost vypadat díky módě pokaždé jinak, charakteristické prvky jejího stylu jsou při bližším zkoumání patrné. Základ tvoří úzké džíny nebo černé silonky a hodně velkých prstenů.

Stejně jako každá holka, i blogerky zažívají z času na čas krizi se svým šatníkem: "Občas se probudím a připadá mi, že ve skříni nic nemám. V takové situaci mě zachrání klasický černý svetr a džíny. Jednoduchá kombinace vždy všechno vyřeší a může být i šik, když ji oživíte například šátkem, šálou nebo zajímavým páskem."

Čtenářkám Salonu by Pavlína poradila, aby nikdy nikoho nekopírovaly, ale naopak se jen inspirovaly a vytvořily si svůj vlastní styl. "Podle mě je jeden z nejlepších pocitů, když si vás lidé na první pohled všimnou a každého na potkání zaujmete."

Pokud vás rady, ale i styl Pavlíny zaujal, pak si nenechte ujít její blog pancakemixisnotavailable.blogspot.com.

mint svetr H&M, růžové psaníčko ve tvaru obálky H&M, sukně Topshop mint svetr H&M, růžové psaníčko ve tvaru obálky H&M, sukně Topshop svetr H&M, boty Zara svetr H&M, boty Zara volný svetr a klobouk H&M, džíny a kabelka Zara, oxfordky Topshop volný svetr a klobouk H&M, džíny a kabelka Zara, oxfordky Topshop kožená bunda Topshop, svetr H&M, boty – Zara, taška vlastní výroby kožená bunda Topshop, svetr H&M, boty – Zara, taška vlastní výroby svetr, šaty H&M, boty Zara svetr, šaty H&M, boty Zara kabát a šaty Pull&Bear, boty a kabelka Stradivarius, cardigan Primark kabát a šaty Pull&Bear, boty a kabelka Stradivarius, cardigan Primark brýle wayfarers Ray Ban, boyfriend blazer vintage z Ebay, kabelka Zara brýle wayfarers Ray Ban, boyfriend blazer vintage z Ebay, kabelka Zara svetr Stradivarius, boty Jeffrey Cambell wedges svetr Stradivarius, boty Jeffrey Cambell wedges
autor: Nela

Komentáře

Reaguj
Gabriela Doležalová Reaguj ko 0 ok 0

kdybys prodávala růžové psaníčko ve tvaru obálky H&M, ozvi se, mám zájem ! díky

 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR