Pásky pásečky

hlavní obrázek

Přinášíme vám nový trend v nošení pásků, který následuje celý svět.

Michael Kors Jaro/Leto 2007 Michael Kors Jaro/Leto 2007 Michael Kors Jaro/Leto 2007 Michael Kors Jaro/Leto 2007
 

Všichni, kteří se alespoň trochu zajímají o módu, si jistě v poslední době všimli, že pásky se staly neoddělitelnou součástí skoro každého modelu. Dají se totiž nosit k čemukoliv a vašemu vašemu vzhledu dodají švih a glanc.

Pásky na sto způsobů

Pásky se už dávno nenosí jen kolem pasu, ale hezky obepínají i boky, tak aby krásně vynikly ženské křivky. Můžete je použít jak na svetr, tak i na tričko, čímž hned dodáte celému kompletu bohémský nádech. Nejčastěji je naleznete v černé barvě. Pokud ale holdujete výrazným barvám, neváhejte a dopřejte si divočinu.

Výsledný outfit vypadá nejlépe, když se držíte starého dobré zásady, že pásek by měl být stejný nebo alespoň podobný jako vaše kabelka a boty.

Velmi oblíbenými se staly dvouřadé kabáty obepnuté širokým páskem, který jim dodá nenapodobitelnou rafinovanost.

Jestliže propadnete páskové mánii, neváhejte a pusťte se i do opásaných večerních šatů. Uvidíte, že neprohloupíte.   

Více inspirace na: www.iceberg.com

Michael Kors Jaro/Leto 2007 Michael Kors Jaro/Leto 2007 Michael Kors Jaro/Leto 2007 Michael Kors Jaro/Leto 2007 Paola Frani Podzim/Zima 06 Paola Frani Podzim/Zima 06 Paola Frani Podzim/Zima 06 Paola Frani Podzim/Zima 06 Paola Frani Podzim/Zima 06 Paola Frani Podzim/Zima 06 Paola Frani Podzim/Zima 06 Paola Frani Podzim/Zima 06 Paola Frani Podzim/Zima 06 Paola Frani Podzim/Zima 06 Paola Frani Podzim/Zima 06 Paola Frani Podzim/Zima 06 Paola Frani Podzim/Zima 06 Paola Frani Podzim/Zima 06 Iceberg Podzim/Zima 06 Iceberg Podzim/Zima 06 Gharani Štrok Podzim/Zima 06 Gharani Štrok Podzim/Zima 06 Gharani Štrok Podzim/Zima 06 Gharani Štrok Podzim/Zima 06
autor: Kamila

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR