Klub mladých miliardářů

hlavní obrázek

Že hip-hopová pouliční móda nemusí být jen o vytahaných mikinách a obřích nápisech v nigga stylu jasně dokazuje další autorská kolekce značky Billionaire Boys Club.

pánská okrová vesta, khaki košile a džíny Billiionaire Boys Club pánská okrová vesta, khaki košile a džíny Billiionaire Boys Club pánské pruhované triko, béžové šortky a černá bunda Billiionaire Boys Club pánské pruhované triko, béžové šortky a černá bunda Billiionaire Boys Club pánská šedá mikina s khaki kapucí a tmavé kalhoty s kapsami Billiionaire Boys Club pánská šedá mikina s khaki kapucí a tmavé kalhoty s kapsami Billiionaire Boys Club
 

Exkluzivní oblečení značky BBC alias Billionaire Boys Club rozhodně patří k tomu nejlepšímu, co můžete od streetwearové módy očekávat. Jedná se nejen o designově výborně provedené, ale také vysoce kvalitní kousky vyráběné zásadně v limitovaných edicích. Žádná obyčejná trika s několika vtipnými grafickými nápady natištěnými přes prsa, jako je tomu v případě mnoha rychlokvašných rádoby progresivních značek mladých designérů, ale kompletní, pečlivě propracované a krejčovsky dobře zvládnuté kolekce s puncem vysoké společnosti.

Billionaire Boys Club a Ice Cream

V pozadí obou těchto úzce spolupracujících firem stojí známý americký zpěvák, raper a producent Pharrell Williams, držitel nejen několika cen Grammy, ale také ocenění nejlépe oblékaného muže (dle časopisu Esquire). Ke spolupráci přizval známého japonského módního tvůrce a DJe Niga, který je zároveň vlastníkem japonské módní značky A Bathing Ape (Bape). Společně produkují kolekce, které jsou oblíbené nejen mezi zlatou mládeží showbussinesu, ale také mezi hip-hopery, rappery a mladými lidmi, pro které je móda důležitou součástí osobního vyjádření.

Elita s nádechem high society

Na rozdíl od hravější značky Ice Cream Clothing, která klade důraz na svěží a mladé trendy, využívá vtipné kreslené motivy a nebojí se křiklavých barev, Billionaire Boys Club, jak už název napovídá, je zralejší a čerpá inspiraci z koníčků a zábavy snobské milionářské společnosti, jako jsou golf, dostihy či elitní studentské kluby prestižních univerzit. Často pracuje také s prvky retra. Barevné kombinace jsou umírněnější, kontrasty volené s větším citem a materiály „honosnější“.

V kolekci pro podzim a zimu 2010/2011 nazvané Space Beach najdete jak klasické městské, tak i lehce outdoorové oblečení v tlumených šedo-hnědo-béžových odstínech, doplněných o teplou cihlovou, světle meruňkovu či žlutou, námořnický proužek a jemnou kostku. Neformálně elegantní saka i sportovněji laděné mikiny často doplňují krátce střižené capri kalhoty a jednoduché tenisky v široké škále barev. Celou kolekcí prosvítá vintage nádech, sebevědomí a touha vyniknout.

Více info na: www.bbcicecream.com

pánská šedá zimní bunda s límcem a džíny Billiionaire Boys Club pánská šedá zimní bunda s límcem a džíny Billiionaire Boys Club pánská červená mikina se žlutým nápisem a široké kalhoty Billiionaire Boys Club pánská červená mikina se žlutým nápisem a široké kalhoty Billiionaire Boys Club pánská džínová košile a ohrnuté růžové kalhoty Billiionaire Boys Club pánská džínová košile a ohrnuté růžové kalhoty Billiionaire Boys Club pánská outdoorová bunda, kapri kalhoty a žluté tenisky Billiionaire Boys Club pánská outdoorová bunda, kapri kalhoty a žluté tenisky Billiionaire Boys Club pánská stříbrná bunda a tmavé kalhoty Billiionaire Boys Club pánská stříbrná bunda a tmavé kalhoty Billiionaire Boys Club pánská hnědobéžová bunda, krátké kapri kalhoty a tenisky Billiionaire Boys Club pánská hnědobéžová bunda, krátké kapri kalhoty a tenisky Billiionaire Boys Club pánská bunda a kalhoty s celografickým potiskem Billiionaire Boys Club pánská bunda a kalhoty s celografickým potiskem Billiionaire Boys Club pánské kostkované sako s kraťasy a tenisky v námořnickém stylu Billiionaire Boys Club pánské kostkované sako s kraťasy a tenisky v námořnickém stylu Billiionaire Boys Club pánské šedé tvídové sako, džíny s potiskem, tenisky a velká taška Billiionaire Boys Club pánské šedé tvídové sako, džíny s potiskem, tenisky a velká taška Billiionaire Boys Club pánská tmavě modrá bunda s kapsami, kostkovaná košile a černé džíny Billiionaire Boys Club pánská tmavě modrá bunda s kapsami, kostkovaná košile a černé džíny Billiionaire Boys Club pánská oranžová mikina s nápisem a žluté tenisky Billiionaire Boys Club pánská oranžová mikina s nápisem a žluté tenisky Billiionaire Boys Club pánská sportovní bunda přes hlavu s kapucí Billiionaire Boys Club pánská sportovní bunda přes hlavu s kapucí Billiionaire Boys Club pánské šedé sako, tmavé kalhoty a tenisky Billiionaire Boys Club pánské šedé sako, tmavé kalhoty a tenisky Billiionaire Boys Club pánská béžovo-hnědá vesta s výrazným límcem a džíny Billiionaire Boys Club pánská béžovo-hnědá vesta s výrazným límcem a džíny Billiionaire Boys Club pánské ošoupané džíny, žluté triko a modrá pánská bunda Billiionaire Boys Club pánské ošoupané džíny, žluté triko a modrá pánská bunda Billiionaire Boys Club pánská černá mikina a béžové kalhoty Billiionaire Boys Club pánská černá mikina a béžové kalhoty Billiionaire Boys Club
autor: Anna

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR