Pánské plavky

hlavní obrázek

Letní počasí nám o sobě dává vědět horkými dny, které lze strávit příjemně jen a pouze v dosahu vody.

plavky aussieBum plavky aussieBum plavky aussieBum plavky aussieBum plavky aussieBum plavky aussieBum plavky aussieBum plavky aussieBum plavky aussieBum plavky aussieBum pánské červené šortky Polo Ralph Lauren (€ 57.6í) pánské červené šortky Polo Ralph Lauren (€ 57.6í) pánské bílo- modré plavky s proužkem ASOS (€ 28.20) pánské bílo- modré plavky s proužkem ASOS (€ 28.20)
 

Už jste vyrazili na koupaliště, k jezeru nebo jen k bazénu na zahradě? Pak jste jistě museli sáhnout po oděvu k těmto lokalitám naprosto nezbytnému.

Plavky

Ano, tím oděvem jsou plavky. A i ony podléhají módním trendům. Jestli jste vytáhli ze skříně plavky z minulé sezony, neděste se. Tak horké to s trendy u pánských plavek zase není. K modelům z minulé sezony přibývají novější styly obohacené jen o pár inovačních detailů.

Buďme konkrétnější. Pro toto léto jsou v kurzu jednobarevné vzory s proužky v černé, světle modré a světle zelené barvě, zkrátka spíše decentní a svěží barvy.

„Chtěl bych něco zaříznutého.“

Tuto větu si ponechejte raději do prodejny masa a uzenin a na zaříznuté pánské plavky raději zapomeňte. Pokud si myslíte, že v typu těchto plavek zapůsobíte na přítomné dámy, mýlíte se. Způsobíte si spíše posměšné pohledy slunících se krasavic.

Ale ani dámy - slunící se krasavice to nemají s výběrem plavek jednoduché. Zkuste tedy být dobrým rádce vaší partnerky, až si vyrazí do města pro nejnovější módní hit letošního léta.

Na pláži…

Plavky ale nejsou tím jediným, čím lze oslnit na pláži. Využít lze i doplňků, jakými jsou například nápadné hodinky. Pro toto léto doporučují designéři hodinky velké a barevné, tedy nápadné, které by měly být určitě vodotěsné. Také pestrobarevné kloboučky u vody hezky vyniknou, navíc zabrání případným zdravotním problémům. A plážová obuv? Jasně vítězí žabky. Od konzervativnějších modelů až po skutečně divoké výmysly módních designérů.

Skvělé pánské plavky, ale i dobré spodní prádlo, nabízí například německá značka Aussiebum.

hodinky Swatch hodinky Swatch pánské barevné kostkované šortky ASOS (€ 32.05) pánské barevné kostkované šortky ASOS (€ 32.05) pánské bílé šortky se vzorem Billabong (€ 55.41) pánské bílé šortky se vzorem Billabong (€ 55.41) žabky FCUK žabky FCUK pánské bílé šortky se vzorem Billabong (€ 56.41) pánské bílé šortky se vzorem Billabong (€ 56.41) žabky Nollie žabky Nollie žabky Quiksilver žabky Quiksilver letní klobouk FCUK letní klobouk FCUK pánské černé šortky (€ 42.05) pánské černé šortky (€ 42.05) pánské šortky se vzorem Analog (€ 70.51) pánské šortky se vzorem Analog (€ 70.51) pánské zelené šortky Speedo (€ 20) pánské zelené šortky Speedo (€ 20) pánské šortky se vzorem O´Neill (€ 44) pánské šortky se vzorem O´Neill (€ 44) pánské černé šortky Insight (€ 62) pánské černé šortky Insight (€ 62)
autor: Karolina

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR