Pánská móda na volný čas

hlavní obrázek

Česká značka Jozef Sloboda, tvořící výhradně pánské oblečení pro volný čas, letos vstupuje do desátého roku svého působení.

Jozef Slobola Jaro/Léto 08 Jozef Slobola Jaro/Léto 08 pánský tmavě šedý svetr s čísly Jozef Slobola pánský tmavě šedý svetr s čísly Jozef Slobola
 

Koncept značky Jozef Sloboda je zaměřen na výrobu sérií oblečení a doplňků s omezeným počtem kusů. Každý měsíc jsou uváděny módní novinky ve dvou pražských obchodech a v internetovém e-shopu, a to vše za dostupné ceny. Vtipné pojetí detailů neustále se měnícího sortimentů a skvělé doplňkové služby dělají značku Jozef Sloboda výjimečnou. Chcete-li tedy i vy vypadat dobře ve volných chvílích a zároveň podpořit český oděvní průmysl, pak neváhejte a přijďte se podívat.

Více info na: www.jozefsloboda.cz

pánská černobílá pruhovaná košile Jozef Slobola pánská černobílá pruhovaná košile Jozef Slobola Jozef Slobola Jaro/Léto 08 Jozef Slobola Jaro/Léto 08 Jozef Slobola Jaro/Léto 08 Jozef Slobola Jaro/Léto 08 pánská černobílá pruhovaná košile a černé kalhoty Jozef Slobola pánská černobílá pruhovaná košile a černé kalhoty Jozef Slobola
autor: redakce

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR

Je nám líto, ale komentáře mohou přidávat pouze zaregistrovaní a přihlášení čtenáři.

Máte-li účet na stránkách Facebook a rádi byste se přihlásili přes něj, pak klikněte na tlačítko níže a povolte aplikaci SALON.

Přihlaš se

Jste-li už na SALONu zaregistrovaní, pak se můžete přihlásit zde:

Nejste-li na SALONu ještě zaregistrovaní a měli byste zájem, pak klikněte na tlačítko níže. K registraci je zapotřebí pouze vaše křestní jméno či přezdívka, email a heslo.

Registruj se