Pánové svátečně a vánočně

hlavní obrázek

I když je mezi muži řada těch, které móda nezajímá a je jim v podstatě jedno, co si vezmou na sebe, alespoň ve sváteční den byste si na sobě měli dát záležet.

zelený motýlek s jeleny Topman (£ 10) zelený motýlek s jeleny Topman (£ 10) červená kravata s jeleny Topman (£ 10) červená kravata s jeleny Topman (£ 10)
 

Štědrý večer patří bezesporu ke slavnostním svátkům a jeho přípravami strávíme každoročně spoustu času. Uklízíme, pečeme, vaříme, zdobíme stromečky a kupujeme dárky. A protože v mnoha domácnostech leží velká část „vánoční dřiny“ na ženách, můžete jim jejich snahu oplatit alespoň tím, že přijdete ke stolu náležitě oblečeni.

Samozřejmě vám nebudeme diktovat, že na sobě musíte mít frak včetně vestičky jako ženich na svatbě, i když i takový úbor mužům vyloženě sluší. Každý slaví jinak, někdo formálně, někdo méně. Záleží na vašich domácích zvyklostech a na tom, v čem se cítíte dobře.

Pokud si potrpíte na bonton, oblekem určitě nic nezkazíte. Pokud to ovšem doma tolik „neprožíváte“, můžete zkusit třeba košili se zajímavou vázankou ve stylu mašle nebo šály, elegantní svetr, nebo si pořiďte alespoň novou kravatu. Můžete ji třeba vtipně sladit s barvami vašeho nazdobeného stromečku, nebo si pořídit nějakou speciálně vánoční. Typickými barvami pro tento čas jsou červená, zlatá a zelená.

A pokud doma nic nenajdete, nakupte si třeba v anglickém e-shopu Topman. My jsme pro vás z jejich nabídky vybrali modely, kterými atmosféru tohoto výjimečného večera rozhodně nepokazíte.  I malý motýlek s potiskem jelenů může z obyčejné košile vykouzlit štědrovečerní outfit.

Více info na: www.topman.com

černé přiléhavé sako (£ 100) a tmavá kravata Topman černé přiléhavé sako (£ 100) a tmavá kravata Topman černé sako (£ 65) a stříbrná kravata Topman černé sako (£ 65) a stříbrná kravata Topman hnědé proužkované sako (£ 45), kravata a vestička Topman hnědé proužkované sako (£ 45), kravata a vestička Topman bílá košile s netradiční vázankou Topman (£ 50) bílá košile s netradiční vázankou Topman (£ 50) šedá košile s vázankou ve stylu šály Topman (£ 60) šedá košile s vázankou ve stylu šály Topman (£ 60) černý šikmo zapínací kardigan Topman (£ 70) černý šikmo zapínací kardigan Topman (£ 70) khaki svetr (£ 36) a červené kalhoty Topman khaki svetr (£ 36) a červené kalhoty Topman černý pánský blejzr (£ 100), svetr a světlé kalhoty Topman černý pánský blejzr (£ 100), svetr a světlé kalhoty Topman
autor: Meggie

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR