Pánové od Pietro Filipi

hlavní obrázek

Autorem pánské kolekce české značky Pietro Filipi pro letošní zimu je návrhář Jakub Polanka, který s českou módní značkou podepsal exkluzivní smlouvu.

Pietro Filipi Pietro Filipi
 

Sjednocujícím prvkem je neutrální šedá barva, která umožňuje vzájemnou kombinovatelnost. Dominantní je tedy nikoliv barva, ale struktura a různorodost materiálu.

Elegantní James Bond, šaramantní sir Oscar Wilde, hrdý a odvážný Doktor Živago, uvolněný, ležérní Steve McQueen, silný bojovník Rocky Balboa. Každá z těchto osobností charakterizuje různé rysy muže jako takového, navzájem se nevylučují, ale naopak doplňují a podporují. Proto i jednotlivé kusy v mé kolekci jsou určeny ke kombinování a mixu tak, aby každý muž mohl co nejlépe vyjádřit svůj charakter, náladu i názor. Měl svobodu být sám sebou,“ přibližuje zdroje inspirace a celkové pojetí své první pánské kolekce Jakub Polanka. Základní myšlence je podřízen i výběr materiálů. Každý z nich vyjadřuje a podtrhuje specifický styl daného hrdiny.

Módu české značky Pietro Filipi spojuje sofistikovanost a osobitost pánské módy. K úspěchu ji předurčuje i použití výhradně kvalitních materiálů a tradičně vysoká úroveň zpracování.

Více info na: www.pietro-filipi.com

Pietro Filipi Pietro Filipi Pietro Filipi Pietro Filipi Pietro Filipi Pietro Filipi Pietro Filipi Pietro Filipi Pietro Filipi Pietro Filipi Pietro Filipi Pietro Filipi Pietro Filipi Pietro Filipi Pietro Filipi Pietro Filipi Pietro Filipi Pietro Filipi Pietro Filipi Pietro Filipi Pietro Filipi Pietro Filipi Pietro Filipi Pietro Filipi
autor: Lucie

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR

Je nám líto, ale komentáře mohou přidávat pouze zaregistrovaní a přihlášení čtenáři.

Máte-li účet na stránkách Facebook a rádi byste se přihlásili přes něj, pak klikněte na tlačítko níže a povolte aplikaci SALON.

Přihlaš se

Jste-li už na SALONu zaregistrovaní, pak se můžete přihlásit zde:

Nejste-li na SALONu ještě zaregistrovaní a měli byste zájem, pak klikněte na tlačítko níže. K registraci je zapotřebí pouze vaše křestní jméno či přezdívka, email a heslo.

Registruj se