Osobití Berlíňané

hlavní obrázek

Říká se, že Berlín je alternativní, v určitém smyslu slova i avantgardní, ale asi nikdy nebude mekkou "vysoké" módy v tom pravém smyslu slova.

 

Když se řekne móda, většině lidí se nejspíš jako první vybaví trojice měst Paříž, Londýn a Milán. Berlín takový nikdy nebyl a naopak intenzivně přeje alternativnímu přístupu k životnímu stylu, díky čemuž je právě zde móda přímo z ulic o to zajímavější.

V mnoha jeho čtvrtích naleznete poněkud vyšší koncentraci nejrůznějších umělců, designérů, bohémů a podivínů, než je tomu v obdobných městech Evropy. I proto je zde oblékání spíš individualistická záležitost, než trend pod taktovkou módních návrhářů.

Berlíňané jsou svobodomyslní, otevření a ve své podstatě zvyklí na ledasco. A takové jsou i podzimní modely pánů a kluků, se kterými se můžete míjet přímo na chodníku. Ležérní, nenáročné, určitě ne prvoplánovitě líbivé, ale o to více osobité.

blog Still in Berlin blog Still in Berlin blog Still in Berlin blog Still in Berlin blog Still in Berlin blog Still in Berlin blog Still in Berlin blog Still in Berlin blog Still in Berlin blog Still in Berlin blog Still in Berlin blog Still in Berlin blog Still in Berlin blog Still in Berlin blog Still in Berlin blog Still in Berlin blog Still in Berlin blog Still in Berlin blog Still in Berlin blog Still in Berlin blog Still in Berlin blog Still in Berlin blog Still in Berlin blog Still in Berlin blog Still in Berlin blog Still in Berlin
autor: Clara

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR