Originální hodinky Nooka

hlavní obrázek

Nooka je dítětem amerického umělce a designéra Matthew Waldmana. 

Matthew Waldman Matthew Waldman
 

V roce 1997 během pobytu v Londýně si Matthew, právě když se díval na obří nástěnné hodiny, uvědomil, jak málo způsobů zobrazení času využíváme.

V hotelovém pokoji si pak načrtnul své nápady na kapesník a přivezl je zpátky do New Yorku. Se svým týmem pak návrhy rozpracoval a když zjistil, že jsou dost originální a unikátní (byly uznány k patentování), Nooka byla na světě. 

Lineární a grafické zobrazení času na hodinkách Nooka představuje nový, intuitivnější způsob, jak nahlížet na čas. Vizuální „hmota“ narůstá jak čas ubíhá a zhmotňuje tak tento pomíjívý a abstraktní koncept. Jakmile si jednou zvyknete na nové vizuální paradigma, už se vám nikdy nebude chtít zpět ke standardním analogovým a digitálním náramkům.

Nooka se od svého založení stala kultovní záležitostí, mimo jiné byla v roce 2005 nominována na prestižní Genart Award. Nyní si tuhle designovou lahůdku můžeme konečně dopřát i v České republice díky e-shopu Freshlabels.

Více info na: www.freshlabels.cz

hodinky Nooka hodinky Nooka hodinky Nooka hodinky Nooka hodinky Nooka hodinky Nooka hodinky Nooka hodinky Nooka hodinky Nooka hodinky Nooka hodinky Nooka hodinky Nooka bílé plastové hodinky Nooka bílé plastové hodinky Nooka modré plastové hodinky Nooka modré plastové hodinky Nooka černé plastové hodinky Nooka černé plastové hodinky Nooka fialové plastové hodinky Nooka fialové plastové hodinky Nooka kovové hodinky Nooka kovové hodinky Nooka černé plastové hodinky Nooka s koženým páskem černé plastové hodinky Nooka s koženým páskem
autor: redakce

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR