BOA: Originální díky kabelce

hlavní obrázek

Kabelky, díky kterým budete nepřehlédnutelná, navrhuje mladá módní návrhářka Michaela Vrátníková, s jejíž tvorbou jsme se mohli setkat například na loňském festivalu designu, Designblok 06.

taška RICO B2 taška RICO B2 taška LIF A3 taška LIF A3
 

Michaela Vrátníková je mladá módní návrhářka, která vystudovala na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze obor Design oděvu a obuvi a svůj talent uplatnila mimo jiné i  při navrhování oděvů pro sportovní značky Alpine nebo Meat Fly..

Na návrzích svých jedinečných kabelek spolupracovala Michaela společně s Petrem Mikoškem, který je zakládajícím členem studia File a dále členem studia BOA, zabývající se především průmyslovým a interiérovým designem.

Kabelky Michaely Vratníkové jsou vyrobeny z plastexu, tkaniny napuštěné nebo polepené plastem, a PVC. Kromě originálních materiálů mají kabelky i neotřelé tvary, výrazné barvy a zajímavé potisky. 

Tašky je zatím možné zakoupit pouze na e-mailu slečny návrhářky (vratnikova.m@gmail.com) nebo telefonicky na čísle 736 534 115. Brzy by však měl být zprovozněn i internetový obchod a tašky by měly být k dostání i ve vybraných pražských obchodech. Cena tašek je jednotná a činí 850,- Kč.

V dohledné době by měla být jedinečná kolekce tašek rozšířena také o ledvinky, pánské tašky nebo tašky na notebooky.

Více info na: www.boadesign.cz

taška_MECK  B3 taška_MECK B3 taška VAJO A4 taška VAJO A4 taška RICO D3 taška RICO D3 taška VAJO C1 taška VAJO C1
autor: Anna

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR