Opravdu drsný šperk

hlavní obrázek

Šperk je ozdoba, která podtrhuje naši osobnost. Pokud máte tendenci šokovat, se šperky od Pnut jewelry se vám to zaručeně podaří.

nábojnice nábojnice stříbrný přívěšek ve tvaru nože Pnut Jewellery stříbrný přívěšek ve tvaru nože Pnut Jewellery stříbrný přívěšek ve tvaru nožů Pnut Jewellery stříbrný přívěšek ve tvaru nožů Pnut Jewellery manžetové stříbrné knoflíčky Pnut Jewellery manžetové stříbrné knoflíčky Pnut Jewellery
 

Za společností Pnut Jewellery stojí Rusty Pistachio, sochař a šperkař tvořící v New Yorku. Kromě navrhování šperků hraje také na kytaru v legendární hardcore kapele H2O, a jelikož většinu času tráví na turné s kapelou, drobná šperkařská práce je pro něj příjemné zklidnění.

Od hudby se přesto úplně odpoutat nedokáže a svou vášeň pro tvrdou muziku vkládá i do svých šperků. Jeho tvorba je doslova prošpikována hardcore motivy, od malované typografie, která je jakýmsi mixem námořnicko-motorkářské estetiky, až po časté symboly hardcore scény jako jsou srdce, hvězdy a lebky.

Samotné šperky jsou opravdu originální, na krk si tak můžete zavěsit puklé srdce, podkovičku nebo visací zámek. Jelikož jsou to šperky pro opravdové drsňáky, nemůže chybět ani vystřelovací nůž, boxer nebo pistole. Mezi dalšími motivy se neztratí ani nábojnice, bomba či ruční granát. Na e-shopu je k dostání vše od malých přívěšků až po masivní řetězy. Pokud se orientujete v hardcore muzice, pak vás jistě osloví i nabídka šperků s motivy různých kapel. V základní nabídce nečekejte žádné ušlechtilé materiály, vše je z kovu.

Pořídit si šperk od Pnut jewellery není levná záležitost a i zde platí heslo čím masivnější, tím dražší. Ceny se pohybují od 42 dolarů za menší přívěšky až po 150 za robustní prsteny. Většinu nabízeného zboží lze zakoupit i ve speciální edici, kde je kov nahrazen platinou nebo bílým zlatem a do šperku jsou vkládány drahé kameny. V tomto případě je nutno se na cenu informovat e-mailem.

Šperky si lze objednat pomocí e-mailového formuláře a platí se pouze přes platební systém PayPal. Jelikož se jedná o malou firmu s poměrně velkým množstvím objednávek, počítejte raději s dodací lhůtou, která může dosáhnout až šesti týdnů.

Více info na: www.pnutjewelry.com

drahá bomba drahá bomba pistolka pistolka hard core hard core náramek náramek granát granát boxer boxer
autor: Petr

Komentáře

Reaguj
Lacika Filip Reaguj ko 0 ok 0

Som sa pacil srdce ( hard core). chcem sa kupit tento...diky Filko

 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR