Omamné barvy Louise Hardcastle

hlavní obrázek

Co vznikne skloubením australské uvolněnosti a výstřednosti typické pro Velkou Británii? Nová kolekce Louise Hardcastle plná barev!

dámské bílé tílko a červené šaty s volány Louise Hardcastle dámské bílé tílko a červené šaty s volány Louise Hardcastle dámské bílé tílko a šátek se vzorem Louise Hardcastle dámské bílé tílko a šátek se vzorem Louise Hardcastle
 

Louise Hardcastle je módní návrhářka narozená v Austrálii. Předtím, než se ale vrhla na dráhu návrhářství, pracovala jako umělecká ředitelka a také grafická designérka. Už tehdy se ale pohybovala ve světě módního průmyslu a v roce 2008 se dokonce vrhla na studium módy na univerzitě. Tam ale nevydržela příliš dlouho.

Ještě v témže roce opustila rodnou Austrálii a vydala se splnit si svůj sen do Londýna, kde měla v úmyslu založit módní značku, která by v sobě spojovala australskou uvolněnost a prvotřídní evropský design. A tak se v roce 2010 zrodila značka Hardcastle, která letos na jaře představuje svoji vůbec první kolekci.

Jarní kolekce s názvem As the Llamera Girl Dances je velmi ženská, inspirovaná pestrobarevnými oděvy quechuanských žen z Peru. Kolekce je velmi výrazná a originální, také poměrně jednoduchá a bez veškerých zbytečných zdobení.

Stejně jako Peruánky i Hardcastle ráda kombinuje barvy. V letošní kolekci proto nechybí jasné barvy v podání oranžové, růžové, červené a modré. To vše za použití široké škály materiálů od semiše a hedvábí, přes šifon a vlnu, až po krep či kůži. Některé z kousků jsou dokonce potištěny digitálně upraveným leteckým snímkem Peru.

Jak sama návrhářka říká, ráda by ve svých modelech viděla například herečky Diane Krueger nebo Carrie Mulligan, které obdivuje pro jejich schopnost obléknout se jednoduše, ale přesto vždy elegantně.

Více info na: www.louise-hardcastle.com

dámské modré šaty s pruhy Louise Hardcastle dámské modré šaty s pruhy Louise Hardcastle dámské modré šaty s pruhy Louise Hardcastle dámské modré šaty s pruhy Louise Hardcastle dámské sytě růžové šaty Louise Hardcastle dámské sytě růžové šaty Louise Hardcastle dámské sytě růžové šaty Louise Hardcastle dámské sytě růžové šaty Louise Hardcastle dámská hnědá kožená bundička a černé šortky Louise Hardcastle dámská hnědá kožená bundička a černé šortky Louise Hardcastle dámská červená halenka a kalhoty s potiskem Louise Hardcastle dámská červená halenka a kalhoty s potiskem Louise Hardcastle dámská červená halenka a kalhoty s potiskem Louise Hardcastle dámská červená halenka a kalhoty s potiskem Louise Hardcastle dámské černé minišaty s mašlemi Louise Hardcastle dámské černé minišaty s mašlemi Louise Hardcastle dámské černé minišaty s mašlemi Louise Hardcastle dámské černé minišaty s mašlemi Louise Hardcastle dámské triko s potiskem a hnědá kožená skládaná minisukně Louise Hardcastle dámské triko s potiskem a hnědá kožená skládaná minisukně Louise Hardcastle dámské modré minišaty Louise Hardcastle dámské modré minišaty Louise Hardcastle dámské modré minišaty Louise Hardcastle dámské modré minišaty Louise Hardcastle dámské červené minišaty a černé paleto Louise Hardcastle dámské červené minišaty a černé paleto Louise Hardcastle dámské červené minišaty a černé paleto Louise Hardcastle dámské červené minišaty a černé paleto Louise Hardcastle dámská modrá halenka, černá minisukně a šátek Louise Hardcastle dámská modrá halenka, černá minisukně a šátek Louise Hardcastle dámská modrá halenka, černá minisukně a šátek Louise Hardcastle dámská modrá halenka, černá minisukně a šátek Louise Hardcastle
autor: Meg

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR