Oh, Snap!

hlavní obrázek

Už se vám někdy podařilo udělat zajímavou fotografii, ale mrzelo vás, že jediní, kdo ji mohli obdivovat byli vaši příbuzní a kamarádi?

foto Pig on a diving board (vítěz 1. kola soutěže) foto Pig on a diving board (vítěz 1. kola soutěže) výstava Sculpture Grande (Praha, 2007) výstava Sculpture Grande (Praha, 2007) vítězná fotografie 1. kola s názvem Pig on a diving board vítězná fotografie 1. kola s názvem Pig on a diving board
 

Americký projekt Oh, Snap! se rozhodl dát příležitost všem, kteří zachycují výjimečné okamžiky a jejich povedené úlovky zvěčnit na tričkách, aby je mohli obdivovat nejen sami nositelé, ale i jejich okolí.

Prvotní idea tohoto projektu vznikla v hlavě Američana Erika Prowella. V prosinci roku 2008 byly následně spuštěny webové stránky projektu a v červenci byl  už znám vítěz prvního kola soutěže o nejlepší fotografii. Stal se jím amaterský fotograf Brian Studwell, jehož fotografie Pig on a diving board (alias Prase na skákacím prkně) pochází shodou okolností z Prahy z roku 2007, kdy byla na náměstí Republiky umístěna socha zachycující tuto situaci, a to v rámci  výstavy Sculpture Grande. Smutnou zkušeností je, že socha musela být ještě před zahájením výstavy z náměstí odstraněna, neboť se stala terčem pouličního vandalismu.

Soutěž o nejlepší fotografii projektu Oh, Snap! však neskončila a pokračuje v dalších kolech. Vítěz každého kola soutěže získá odměnu 100 dolarů a 4 trička s potiskem vlastní fotografie.

Vedle trička Briana Studwella si můžete vybrat i z desítky dalších povedených. Všechny trička mají jednotnou cenu, a to 30 dolarů. Projekt Oh, Snap! zasílá do České republiky, poštovné jednoho balíčku vyjde na 14 dolarů.

Více na: www.theohsnapproject.com

foto Cheer foto Cheer tričko Cheer (30 USD) tričko Cheer (30 USD) foto NYC Vendor foto NYC Vendor tričko NYC Vendor (30 USD) tričko NYC Vendor (30 USD) foto Flip Flops foto Flip Flops tričko Flip Flops (30 USD) tričko Flip Flops (30 USD) fotka Colors fotka Colors tričko Colors (30 USD) tričko Colors (30 USD) foto Big Tex foto Big Tex tričko Big Tex (30 USD) tričko Big Tex (30 USD) foto Socks foto Socks tričko Socks (30 USD) tričko Socks (30 USD)
autor: Stela

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR