Odvážné boty Nicholase Kirkwooda

hlavní obrázek

Co vznikne, když se spojí architektura, luxusní boty a estetické cítění jednoho návrháře?

dámské světle béžové polobotky Nicholas Kirkwood dámské světle béžové polobotky Nicholas Kirkwood
 

Nicholas Kirkwood je návrhář německého původu, který působí ve Velké Británii. Kromě vlastní kolekce bot se spolupracuje s významnými designéry a návrháři jako například John Rocha, Pilotto, nebo Erdem. První vlastní kolekce bot přišla na svět v roce 2005. Jeho boty jsou směsí modernity a ženskosti, vždy s nějakým překvapujícím prvkem. Nicholas Kirkwood se často inspiruje architekturou - jeho boty jsou plné geometrických linií, bez zbytečných ozdob, avšak s důrazem na inovativní tvar.

Kolekce pro letošní jaro obsahuje mnoho zajímavých kousků. Celá kolekce je barevně tlumenější, převažují světlé odstíny hnědé, růžové a krémové, často s jemným potiskem, ale naleznete tu i několik kousků v červené, modré nebo černé barvě. Dominují božské sandály na jehlovém podpatku doplněné o dvoje oxfordky a jedny ploché sandálky.

Tyhle boty budí pozornost a zároveň jsou luxusní.  Nebála bych se je zařadit po boku slavných jmen jako je Manolo Blahnik nebo Christian Loubutin, protože ony si to rozhodně zaslouží.

Více info na: www.nicholaskirkwood.com

dámské bílé kožené střevíčky s třásněmi Nicholas Kirkwood dámské bílé kožené střevíčky s třásněmi Nicholas Kirkwood dámské lakované střevíčky v barvě bordó Nicholas Kirkwood dámské lakované střevíčky v barvě bordó Nicholas Kirkwood dámské béžové kožené střevíčky Nicholas Kirkwood dámské béžové kožené střevíčky Nicholas Kirkwood dámské světle béžové kožené střevíčky na klínku Nicholas Kirkwood dámské světle béžové kožené střevíčky na klínku Nicholas Kirkwood dámské červeno-hnědé kožené střevíčky Nicholas Kirkwood dámské červeno-hnědé kožené střevíčky Nicholas Kirkwood dámské černé kožené střevíčky na klínku Nicholas Kirkwood dámské černé kožené střevíčky na klínku Nicholas Kirkwood dámské šedo-stříbrné semišové střevíčky Nicholas Kirkwood dámské šedo-stříbrné semišové střevíčky Nicholas Kirkwood dámské béžové kožené střevíčky s krajkou Nicholas Kirkwood dámské béžové kožené střevíčky s krajkou Nicholas Kirkwood dámské černé kožené střevíčky Nicholas Kirkwood dámské černé kožené střevíčky Nicholas Kirkwood dámské béžové střevíčky Nicholas Kirkwood dámské béžové střevíčky Nicholas Kirkwood dámské černé kožené střevíčky s mašlí Nicholas Kirkwood dámské černé kožené střevíčky s mašlí Nicholas Kirkwood dámské bleděmodré střevíčky s glitry Nicholas Kirkwood dámské bleděmodré střevíčky s glitry Nicholas Kirkwood dámské světle béžové střevíčky Nicholas Kirkwood dámské světle béžové střevíčky Nicholas Kirkwood dámské světle růžové střevíčky Nicholas Kirkwood dámské světle růžové střevíčky Nicholas Kirkwood dámské béžové kožené střevíčky Nicholas Kirkwood dámské béžové kožené střevíčky Nicholas Kirkwood dámské černé lakované střevíčky s mašlí Nicholas Kirkwood dámské černé lakované střevíčky s mašlí Nicholas Kirkwood dámské béžové kožené střevíčky s páskem Nicholas Kirkwood dámské béžové kožené střevíčky s páskem Nicholas Kirkwood dámské černé kotníčkové střevíčky s mašlí Nicholas Kirkwood dámské černé kotníčkové střevíčky s mašlí Nicholas Kirkwood dámské kotníckové střevíčky s pásky Nicholas Kirkwood dámské kotníckové střevíčky s pásky Nicholas Kirkwood dámské béžové střevíčky Nicholas Kirkwood dámské béžové střevíčky Nicholas Kirkwood dámské modro-šedé střevíčky Nicholas Kirkwood dámské modro-šedé střevíčky Nicholas Kirkwood dámské modré látkové střevíčky Nicholas Kirkwood dámské modré látkové střevíčky Nicholas Kirkwood dámské stříbrné kožené střevíčky Nicholas Kirkwood dámské stříbrné kožené střevíčky Nicholas Kirkwood dámské hnědé kožené střevíčky Nicholas Kirkwood dámské hnědé kožené střevíčky Nicholas Kirkwood
autor: Blanche

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR