Vohoz: Od trička po lehátko

hlavní obrázek

Pohodlné, originální, příjemné a dobře se nosící - tak to je charakteristika sortimentu značky Vohoz.

superstudio na Designbloku superstudio na Designbloku žlutofialová taška žlutofialová taška
 

Jak vznikají potisky

U Vohozu si můžete vybrat jak z nabídky módy (tzn. triček, sukní a kabelek), tak i lehátek a polštářů všech možných velikostí (od minipolštářku až po maxipolštář na zem). Vohoz je synonymum pro výrobky s originálními potisky jak na oblečení, tak na doplňky. Potisky jsou vyrobeny z nažehlovacích elastických fólií. O tom, jaký typ fólie je použit na výrobku, se můžete dočíst na visačce přiložené k výrobku při jeho zakoupení.

Internetový vs. kamenný obchod

Výrobky značky Vohoz si můžete zakoupit jak v jejich internetovém obchodu (kde si můžete nechat na zakázku vytisknout jakýkoliv motiv), tak i v několika kamenných obchodech po celé republice. Veškeré zboží z internetového obchodu je přepravováno pomocí služby České pošty. K ceně se tedy připočítává ještě 89 Kč, a je tudíž přibližně stejná, jako když výrobek zakoupíte v kamenném obchodě.

Zárukou kvality je dobrý materiál

Kvalitní materiál je zárukou vaší spokojenosti, proto Vohoz používá trička značky CONTINENTAL. Složení triček se může lišit v závislosti na modelu, takže je vždy uvedeno u informací o výrobku. Abyste si vybrali správnou velikost trička,  můžete se podívat do tabulky velikostí na internetu, kde jsou uvedeny rozměry všech modelů (což je velice praktické a může se tímto způsobem předejít pozdějším reklamacím a nepříjemnostem).

Informace o materiálu, ze kterého je konkrétní věc ušita, jsou uvedeny jak v jeho popisu na internetu, tak i na visačce přiložené k výrobku při jeho zakoupení. Sukně, tašky a ostatní výrobky jsou ušity z různých materiálů také velmi kvalitních a vybraných přesně pro účel, který mají splňovat.

Výjimečné kolekce

Kolekce Vohoz vznikají v několika málo kusech, stará kolekce je vždy rozprodána a nahrazena novou (nemůže se vám tedy stát, že na ulici potkáte za den několik lidí ve stejném tričku či se stejnou taškou). Tato značka má jasný rukopis, a proto není možné její výrobky zaměnit s jinými, budete tak vždy originální!

Více info na: www.vohoz.cz

potah na polštář maxi tyrkysový potah na polštář maxi tyrkysový obal na notebook Hvězdy obal na notebook Hvězdy taška Modré květy taška Modré květy potah na polštář minii Kráva potah na polštář minii Kráva tričko Hlavy na hnědé tričko Hlavy na hnědé tričko Býk tričko Býk sukně Klávesák sukně Klávesák Geometrie na černé Geometrie na černé
autor: Anna

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR