Hard-de-core: Obchod mnoha barev

hlavní obrázek

Pestrobarevný obchod Hard-de-core si v centru Prahy otevřely dvě mladé výtvarnice a prodávají v něm interiérové a módní originály od českých tvůrců. V místní dílně si můžete něco vytvořit i vy sami.

štít obchodu štít obchodu interiér interiér interiér interiér interiér interiér interiér interiér
 

Hard-de-core se nachází v centru Prahy nedaleko Jindřišské věže. Svým jasně růžovým štítem zaujme už z dálky, takže ho určitě nikdo nepřehlédne. Je zajímavým spojením malé galerie, obchodu a dílny.

Dílna je určena pro malé i velké. V týdnu dílny patří dětem a jejich rodičům a o víkendu jsou pořádány kurzy pro dospělé. Cena jednodenního kurzu pro dospělé je kolem tisíce korun a to určitě stojí za to! Věci z dílny jsou v prodeji i v obchůdku, takže můžete zjistit, jaký úspěch budou mít vaše výrobky na komerčním trhu.

Obchod nabízí oděvy, šperky, porcelán i keramiku.

Ukázky ze svých módních kolekcí tady prezentují většinou začínající módní návrháři a značky jako například sweet666design nebo Hedush, které nabízejí originální oděvy nejen po mladé. Naleznete zde i módní doplňky, jako jsou kabelky značky Vohoz s barevnými potisky, veselé háčkované obaly na mobily nebo přívěsky na klíče.

Šperky jsou umístěny v několika osvícených vitrínách rozestavěných po celém obchodě, které lákají ke koupi vystavených věcí. Své šperkařské umění zde nabízejí mladí tvůrci, jako jsou Kutya, Markéta Richterová a mnozí dalších. Pod značkou Kutya se skrývá Markéta Lisá, která vyrábí šperky ze stříbra, zlata a tradičních i netradičních materiálů. Tyto šperky jsou inspirovány převážně přírodními strukturami a tvary. Od Markéty Richterové zde najdete šperky velmi originálních tvarů z plexiskla.

V nabídce je moderní designový porcelán i klasičtější keramika. Za zmínku stojí věci od značek De studio keramika a Brother design. De studio keramika je značka, která nabízí příjemnou barevnou keramiku klasických tvarů a velikostí. Kontrastem k této značce je Brothers design, což je moderní porcelán jednoduchých tvarů, který zajisté osvěží váš domov.

Hard-de-core
Senovážné námestí 10
Praha 1 110 00

Otevírací doba:
Po – Pá: 11 – 19 hod
So: 11 – 17 hod

Více info na: www.harddecore.cz

Vohoz Vohoz Vohoz Vohoz Lucie Marešová Lucie Marešová Hedush Hedush Hedush Hedush Hedush Hedush Dana Bezděková Dana Bezděková Dana Bezděková Dana Bezděková Dana Bezděková Dana Bezděková Jara design Jara design Dana Bezděková Dana Bezděková Lenka Malíská Lenka Malíská Anna Steinerová Anna Steinerová
autor: Anna

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR