Blažek: Český odborník na obleky

hlavní obrázek

Sháníte-li pěkný oblek a zároveň byste i rádi podpořili české talentované návrháře, pak doporučujeme zavítat do obchodu společnosti Blažek.

pánská kolekce Blažek Jaro/Léto 08 pánská kolekce Blažek Jaro/Léto 08 pánská kolekce Blažek Jaro/Léto 08 pánská kolekce Blažek Jaro/Léto 08 nová pánská kolekce značky Blažek nová pánská kolekce značky Blažek nová pánská kolekce značky Blažek nová pánská kolekce značky Blažek
 

Filozofií společnosti Blažek je vyrábět aktuální módu pro muže inspirovanou klasickou módou dvacátého století v kvalitě moderních technologií.

Kolekce Blažek nabízejí kompletní řadu pánských obleků a oděvů pro volný čas, od ponožek až po smokingy a pláště.

Rok 2000 znamenal otevření prvních dvou značkových prodejen s pánskou konfekcí Blažek - ve Zlíně a v Hradci Králové - a další postupně přibývaly. Do dnešních dnů otevřela společnost Blažek v České republice osmnáct obchodů, sídlí ve všech větších městech.

V roce 2005 vznikla první značková prodejna Blažek na Slovensku, nyní jsou na Slovensku tři. Od letošního roku má společnost Blažek i tři prodejny v Polsku. Celkově tak maloobchodní síť Blažek čítá 24 prodejen.

V roce 2003 byl založen zákaznický klub, který v současné době čítá více než 30 000 členů. Každý člen obdrží se vstupem do klubu zákaznickou kartu, jež mu zajistí slevu 10% při nákupech ve všech značkových prodejnách Blažek a další výhody ve formě slevových poukázek a speciálních akcí u všech partnerů Renome.

Více info na: www.blazek.eu

autor: redakce

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR