Nový obchod Puma v Praze

hlavní obrázek

V Praze se otevřel nový obchod Puma nazvaný Puma Social Club Store.

nový pražský obchod Puma nový pražský obchod Puma nový pražský obchod Puma nový pražský obchod Puma nový pražský obchod Puma nový pražský obchod Puma
 

Interiér obchodu, který se nachází u Staroměstského náměstí, se dosti liší od ostatních běžných obchodů. Návrh interiéru vzešel ze soutěže pořádané mezi studenty vysokých škol. Vítězný návrh Terezy Komárkové z Liberce poté pomáhalo realizovat progresivní architektonické studio edit!, které dovedlo výsledek do kompaktního, designem prodchnutého prostoru. 

Interiér je inspirován závěsnými řetězy, jaké můžete vidět v hornických šachtách. Na nich se zde “vznáší” produkty z lifestylové kolekce PUMA. Social Club Store ale neslouží jen jako prodejna – řetízky lze vytáhnout ke stropu a uvolnit tak místo party nebo přednášce.

V druhé části PUMA Social Club Store se můžete příjemně usadit a vychutnat si čerstvě praženou kávu. V centru města tak vzniklo stylové místo pro schůzky nebo setkání s přáteli během dne.

PUMA SOCIAL CLUB STORE

Maiselova 2

110 00 Praha 1

Více info na: www.puma.com

nový pražský obchod Puma nový pražský obchod Puma nový pražský obchod Puma nový pražský obchod Puma nový pražský obchod Puma nový pražský obchod Puma nový pražský obchod Puma nový pražský obchod Puma
autor: Dan

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR