Nový obchod Nike v Praze

hlavní obrázek

V pátek 4. března měli možnost všichni milovníci sportu poprvé nahlédnout do nově otevřeného obchodu značky Nike ve Slovanském domě v Praze, největšího ve střední Evropě.

slavnostní otevření obchodu Nike v Praze slavnostní otevření obchodu Nike v Praze logo obchodu Nike v Praze logo obchodu Nike v Praze
 

Otevření obchodu Nike Prague se neslo ve slavnostním duchu. Pogratulovat mu přišla mimo jiné i česká hiphopová kapela PSH, taneční skupina Street Dance Academy nebo Djové Wich a Robot, kteří s touto značkou také spolupracují.

Nový obchod Nike je zajímavý především svým členěním. Speciální oddělení zde najdou především příznivci fotbalu, tenisu a běhu. Na své si přijdou ale i nesportovci, kteří oblečení Nike oblékají pro každodenní příležitosti.

Jak slavnostní otevření probíhalo se můžete podívat v naší fotogalerii nebo přímo na stránkách fotografa J5.

vystoupení taneční skupiny Street Dance Academy vystoupení taneční skupiny Street Dance Academy v rámci slavnostního otevření vystoupila i hiphopová kapela PSH v rámci slavnostního otevření vystoupila i hiphopová kapela PSH pánské oblečení Nike pánské oblečení Nike pánské sportovní oblečení Nike pánské sportovní oblečení Nike nabídka sportovních tenisek Nike nabídka sportovních tenisek Nike interiér obchodu Nike v Praze interiér obchodu Nike v Praze nabídka sportovního oblečení na tenis nabídka sportovního oblečení na tenis dámská trička Nike dámská trička Nike dámské sportovní oblečení Nike dámské sportovní oblečení Nike interiér obchodu Nike v Praze interiér obchodu Nike v Praze koutek určený běžcům, kteří by si rádi založili účet v programu Nike Running koutek určený běžcům, kteří by si rádi založili účet v programu Nike Running
autor: Anna

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR