Nový obchod Bella Brutta

hlavní obrázek

Pražský obchod Bella Brutta nabízí zajímavé a originální značky, které na českém trhu dosud chyběly.

černobílý pruhovaný svetr a barevná sukně Desigual černobílý pruhovaný svetr a barevná sukně Desigual zimní kabát Desigual zimní kabát Desigual
 

Desigual je španělská značka, která se již nějakou dobu zabydluje na našem trhu. Od Desigualu můžete čekat naprosto neotřelou svěží módu, kterou mají rádi lidi s názorem. A není to jen díky zajímavým barevným kreacím a potiskům, ale především díky naprosté originalitě, kterou v českých obchodem naleznete jen zřídka.

A čím se tak liší? Svými novými střihy, odvážnými mnohobarevnými potisky, kreativními a křiklavými grafitti, zkrátka svou jedinečností, kterou ocení každý moderní člověk v každém věku!

Cimarron je taktéž španělská módní značka, která svými zářivými barvami dobila Paříž již v 80tých letech, odkud se její úspěch rozšířil do celé Evropy. Cimarron vytvořil celou škálu elastických látek a speciálních potiskových vzorů. Oblečení je velmi pohodlné, ale zároveň stylové a plné barev.

Uno de 50 je opět španělská značka vyrábějící doplňky, které jsou součástí každého správného šatníku. S myšlenkou nabídnout opravdu něco neobvyklého vyrábí Uno de 50 od každého modelu pouze 50 kusů, takže vlastně každý, kdo si zakoupí tento výrobek, získá vždy jeden z padesáti. Tak vznikl i název Uno de 50. Šperky jsou rebelující, nekonformní, jsou pro lidi, kteří se chtějí vymykat tradičním šablonám, pro lidi se smyslem pro netradiční krásu. Veškeré výrobky jsou ruční práce a procházejí protialergickým procesem.

černá košile s potiskem a džíny Desigual černá košile s potiskem a džíny Desigual barevný zimní kabát a černé šaty s potiskem Desigual barevný zimní kabát a černé šaty s potiskem Desigual úzké bílé kalhoty, béžové pončno a čepice Cimarron úzké bílé kalhoty, béžové pončno a čepice Cimarron červené džíny, džínová bunda, černé tričko s potiskem Cimarron červené džíny, džínová bunda, černé tričko s potiskem Cimarron hnědé široké kalhoty, béžový top a žíhaná šála Cimarron hnědé široké kalhoty, béžový top a žíhaná šála Cimarron hnědé kalhoty, svetr, šála a klobouk Cimarron hnědé kalhoty, svetr, šála a klobouk Cimarron džínová sukně, červené tričko s potiskem, černé doplňky Cimarron džínová sukně, červené tričko s potiskem, černé doplňky Cimarron černé minišaty, fialové tričko a punčocháče Cimarron černé minišaty, fialové tričko a punčocháče Cimarron
autor: redakce

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR