Novinky u Kláry Nademlýnské

hlavní obrázek

Po kolekci vlastních džín s názvem Klara teď návrhářka Klára Nademlýnská přichází s dalšími novinkami. Je to jednak kolekce šperků a pak také papírové bundy.

šperky Klára Nademlýnská šperky Klára Nademlýnská šperky Klára Nademlýnská šperky Klára Nademlýnská šperky Klára Nademlýnská šperky Klára Nademlýnská
 

Trochu etno s nádechem starověku – tak by se dala popsat nová kolekce šperků Kláry Nademlýnské. Najdete tu náhrdelníky i náramky v tmavě zlatavé barvě i laděné do bíla, tedy v tónech, které najdete v Klářině módě obecně. Jsou na nich kovové návěsky a vyrytá třeba srdíčka nebo jiné ozdůbky. Součástí kolekce je i brož ve tvaru mravence se skleněnými krystaly.

Šperky nejen na den

Všechny šperky jsou decentní, jemné, vhodné spíš pro výjimečnou příležitost, ale dají se určitě kombinovat s jednoduchým tričkem nebo košilí i na všední den. Záleží jen na vaší fantazii. Pokud máte nějaké modely z Klářiny kolekce, pak se vám tyhle šperky budou hodit. Jsou v podobném stylu, který se vyznačuje sofistikovanou jednoduchostí - modely jednoduše šitými, ale přitom zajímavými.

Papírová bunda je zpět!

Novinkou u Kláry je i papírová bunda, kterou si možná pamatujete z osmdesátých let. Teď se vrátila se šmrncem značky Nike a Klára pro ni vytvořila svůj ručně namalovaný motiv Klara. Zima rychle uteče, a tak si ji můžete pořídit na jaro už teď. O cenách se informujte v butiku Kláry Nademlýnské.

Více info na: www.klaranademlynska.cz

autor: Eva

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR