Nové barvy pro pány

hlavní obrázek

Pánové, máte se na co těšit! Pryč je šeď dlouhé zimy a přichází jaro. A s jarem, jak všichni víme, přichází i spousta barev.

Paul Smith  Jaro/Léto 08 Paul Smith Jaro/Léto 08 Paul Smith  Jaro/Léto 08 Paul Smith Jaro/Léto 08
 

A na barvy, které přichází toto léto do vašich šatníků je vskutku radost pohledět! Lze říci, že léto 2008 bude bezostyšně zářivé.

Ty jsi má, levandulová…

Barvy pro jaro/léto 2009 možná budou pro některé muže jakousi zkouškou odvahy na poli módy. Na rozdíl od jednobarevné zimy, očekávejte barevný úder, a to v té nejsilnější podobě. Módní domy Salvatore Ferragamo a Bottega Veneta použily všechny představitelné odstíny růžové, aby oživily pánský šatník. Ještě dál jde Calvin Klein. Hlavní barvou letní pánské kolekce Calvin Klein je purpurová, šeříková a švestková. Další módní tvůrci sáhli po barvě fialek a levandule.

Záře neonů
Budete-li chtít letos v létě opravdu zazářit, k růžové a purpurové barvě přidejte ještě barvu neonovou. Neonová oranžová, žlutá a zelená jsou hitem pro nastávající horké dny. Jediná nevýhoda zmíněných neonových barev je ta, že velice přitahují všemožné mušky, broučky a podobnou havěť. Takže je klidně možné, že z neonově žluté košile se stane neonově žlutá s černými tečkami. Proto bych oblečení v neonových barvách volila spíše pro horké noční večery. Rovněž pro horké noční večery, než pro neúprosné polední slunce se hodí doplňky z lakované kůže těch nejvýraznějších barev nebo doplňky v metalických barvách.

Klasika a barvy přírody

Pokud vás předchozí výčet barevných hitů pro nastávající letní období trochu vyděsil, chápu. Neony, lakovaná kůže, růžová a purpurová jsou pro opravdu silné povahy. Naštěstí jsou tu i další barvy. Karamelová, olivová zeleň, zinková šeď a nic nezkazíte ani černou a bílou. Jak prosté.

Více inspirace naleznete například na stránkách anglického návrháře Paula Smitha.

Paul Smith  Jaro/Léto 08 Paul Smith Jaro/Léto 08 Paul Smith  Jaro/Léto 08 Paul Smith Jaro/Léto 08 Paul Smith  Jaro/Léto 08 Paul Smith Jaro/Léto 08 Paul Smith  Jaro/Léto 08 Paul Smith Jaro/Léto 08 Paul Smith  Jaro/Léto 08 Paul Smith Jaro/Léto 08 Paul Smith  Jaro/Léto 08 Paul Smith Jaro/Léto 08 Dsquared2 Jaro/Léto 08 Dsquared2 Jaro/Léto 08 Dsquared2 Jaro/Léto 08 Dsquared2 Jaro/Léto 08 GF Ferré Jaro/Léto 08 GF Ferré Jaro/Léto 08 GF Ferré Jaro/Léto 08 GF Ferré Jaro/Léto 08 DG Jaro/Léto 08 DG Jaro/Léto 08 DG Jaro/Léto 08 DG Jaro/Léto 08
autor: redakce

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR