Skvěle padnoucí pánské obleky Blažek

hlavní obrázek

Pokud sháníte dobře padnoucí pánský oblek, pak je pro vás česká firma Blažek tím pravým řešením. 

šedivý oblek s proužky, tmavě modrá kravata s proužky šedivý oblek s proužky, tmavě modrá kravata s proužky šedivý oblek s proužky, tmavě modrá kravata s proužky šedivý oblek s proužky, tmavě modrá kravata s proužky šedivý oblek s proužky, světle šedivá kravata šedivý oblek s proužky, světle šedivá kravata
 

Oblek už není výsadou byznysmenů. Stačí se podívat na hudební televizní stanice; rapeři i rockeři často oblékají sako. Vrací se 50. a 60. léta, kdy oblek nosily všechny generace mužů. Tradiční oblek pěstovaný generacemi mužů má svoji energii, která je nevyčerpatelná. Nyní se stává módní záležitostí, a to je příležitost, aby se vyvíjel,“ říká Roman Humlíček, designér společnosti Blažek, která právě přichází s novou kolekcí jaro/léto 2008. Lze ji zakoupit ve značkových prodejnách Blažek v Česku, na Slovensku a v Polsku od začátku února.

Novinkou v sortimentu Blažek, který zahrnuje kompletní společenské a volnočasové oblečení pro muže, je smoking. Dříve byly součástí šatníku každého muže frak nebo žaket, později se z nich vyvinul smoking, což je jejich modernější verze. U nás se tradice smokingu nerozvinula, protože se po druhé světové válce vlivem událostí rozpadla linie společenského oblékání. Nyní se ke slavnostnějšímu oblečení muži vracejí, nyní už nesáhnou k fraku či žaketu, ale uchylují se ke smokingu. „Kde se muži dříve spokojili s černým oblekem, dnes hledají smoking,“ vysvětlil Roman Humlíček. V zahraničí se bez smokingu neobejde žádná významnější událost.

Volnočasová móda se inspiruje oblečením nošeným při kultivovanějších sportech, např. jezdectví, jachtingu či golfu. Barevně ve volnočasové módě převládá béžová barva, ve společenské vede šedá. V tmavších barvách dominuje hodně tmavá modrá, černá, kterou lze kombinovat s šedou či bílou. I bílá barva je zásadní barva, i když v současnosti se objevuje spíše v doplňcích.

Více info na: www.blazek.eu

olivověšedivý oblek, hnědá kravata olivověšedivý oblek, hnědá kravata tmavě modrý oblek, světle modrá kravata tmavě modrý oblek, světle modrá kravata tmavě modrý oblek s proužky, fialová kravata tmavě modrý oblek s proužky, fialová kravata černý oblek, světle modrá kravata černý oblek, světle modrá kravata tmavě modrý oblek, fialová kravata tmavě modrý oblek, fialová kravata tmavě modrý oblek i kravata tmavě modrý oblek i kravata béžový kabátek, tmavě modrý oblek, fialová kravata béžový kabátek, tmavě modrý oblek, fialová kravata černý kabát, šedivý oblek s proužky, tmavě šedivá kravata černý kabát, šedivý oblek s proužky, tmavě šedivá kravata šedivé sako, tmavě modré kalhoty a kravata šedivé sako, tmavě modré kalhoty a kravata šedivé sako, tmavě modré kalhoty, fialová kravata šedivé sako, tmavě modré kalhoty, fialová kravata světle modré sako, hnědá kravata, džíny světle modré sako, hnědá kravata, džíny černý smoking černý smoking černý smoking černý smoking tmavě modrý smoking tmavě modrý smoking béžový oblek, světle modrá košile, hnědé doplňky béžový oblek, světle modrá košile, hnědé doplňky bílé sako, pruhované tričko, džíny bílé sako, pruhované tričko, džíny černá kožená bunda, béžové kalhoty černá kožená bunda, béžové kalhoty
autor: redakce

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR