Nová kolekce Hany Zárubové

hlavní obrázek

Fotografka Karin Zadrick nafotila sérii fotek kolekce módní návrhářky Hany Zárubové Panto.No. 

nová kolekce Hany Zárubové nazvaná Panto.No nová kolekce Hany Zárubové nazvaná Panto.No
 

Hlavním tématem kolekce Panto.No jsou barevné valéry - stupnice barev dle vzorníku Pantone od bílé po černou. Celá řada začíná optickou bílou a přes několik odstínů popelavých až kouřově šedých se ztmavuje do černé.

Tvarově jde o hru se dvěma základními geometrickými útvary, kruhem a čtvercem, zakomponovaným do střihů modelů. Na začátku je čtverec, který se postupně mění v kruh. Integrováním těchto základních elementů do střihů vznikají abstrahované formy oděvu. 

Kolekce Panto.No obsahuje šaty z jemného úpletu a hedvábí, vlněné kabáty s kašmírem a kožené a prošívané bundičky. Kolekci doplňují potisky z dílny grafického designéra Štěpána Malovce, které jednoduchým geometrickým symbolem prozrazují, z jakého tvaru vychází střih každého modelu. Nově byla použita technologie švového lepení a transferovými tisky začištěné kapesní otvory bund a kabátů.

Modely Hany Zárubové na fotografiích doplnily boty Markéty Šohajové a Pavly Podsedníkové. 

Kolekce Panto.No získala Cenu šéfredaktorů za nejlepší českou módní kolekcí říjnového Designblok Premier Fashion Weeku. Hana Zárubová je za kolekci aktuálně nominovaná na cenu Czech Grand Design v kategorii Módní designér roku 2012 a na Cenu veřejnosti.

Více info na: www.hanazarubova.cz

nová kolekce Hany Zárubové nazvaná Panto.No nová kolekce Hany Zárubové nazvaná Panto.No nová kolekce Hany Zárubové nazvaná Panto.No nová kolekce Hany Zárubové nazvaná Panto.No nová kolekce Hany Zárubové nazvaná Panto.No nová kolekce Hany Zárubové nazvaná Panto.No nová kolekce Hany Zárubové nazvaná Panto.No nová kolekce Hany Zárubové nazvaná Panto.No nová kolekce Hany Zárubové nazvaná Panto.No nová kolekce Hany Zárubové nazvaná Panto.No nová kolekce Hany Zárubové nazvaná Panto.No nová kolekce Hany Zárubové nazvaná Panto.No nová kolekce Hany Zárubové nazvaná Panto.No nová kolekce Hany Zárubové nazvaná Panto.No nová kolekce Hany Zárubové nazvaná Panto.No nová kolekce Hany Zárubové nazvaná Panto.No
autor: Stela

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR

Je nám líto, ale komentáře mohou přidávat pouze zaregistrovaní a přihlášení čtenáři.

Máte-li účet na stránkách Facebook a rádi byste se přihlásili přes něj, pak klikněte na tlačítko níže a povolte aplikaci SALON.

Přihlaš se

Jste-li už na SALONu zaregistrovaní, pak se můžete přihlásit zde:

Nejste-li na SALONu ještě zaregistrovaní a měli byste zájem, pak klikněte na tlačítko níže. K registraci je zapotřebí pouze vaše křestní jméno či přezdívka, email a heslo.

Registruj se