Norse Store: Vyražme do přírody

hlavní obrázek

Letní kolekce norského kamenného i internetového obchodu Norse Store nás přímo nabádá všeho nechat a užívat si krás slunného počasí a přírody.

pánská zelená kšiltovka, mikina a džínové šortky z e-shopu Norse Store pánská zelená kšiltovka, mikina a džínové šortky z e-shopu Norse Store kapesní nůž aneb nutná výbava každého zálesáka kapesní nůž aneb nutná výbava každého zálesáka pánská šedá kšiltovka, mikina a modrý baťoh z e-shopu Norse Store pánská šedá kšiltovka, mikina a modrý baťoh z e-shopu Norse Store
 

Fotografie nového zboží obchodu Norse Store (v překladu "Norský obchod") vznikly ve spolupráci s talentovanou fotografkou Alanou Paterson, která střídavě žije v Kanadě a Dánsku a vedle fotografování se věnuje i práci na organické farmě. Ostatně blízký vztah k přírodě je typický nejen pro skandinávské země, ale právě i severoamerickou Kanadu.

V nabídce obchodu Norse Store najdete jak známé značky Levi´s, Adidas Original, Nike, tak i řadu skvělých skandinávských návrhářů a značek, mezi nimi například i Woolrich Woolen Mills, o kterých jsme vás na Salonu už také informovali.

Zalíbí-li se vám něco z nabídky e-shopu Norse Store, pak vězte, že cena poštovného do České republiky je celkem příznivá, a to konkrétně 10 eur. Platit můžete kartami Visa, MasterCard, American Express nebo přes peněžní systém PayPal.

Více info na: www.norsestore.com

květináče v rozpuku květináče v rozpuku pánská khaki kšiltovka, bílá košile a džíny z e-shopu Norse Store pánská khaki kšiltovka, bílá košile a džíny z e-shopu Norse Store léto v plném proudu léto v plném proudu pánská maskáčová košile a šortky z e-shopu Norse Store pánská maskáčová košile a šortky z e-shopu Norse Store pánské tmavě modré kalhoty z e-shopu Norse Store pánské tmavě modré kalhoty z e-shopu Norse Store pánská bílá košile a černé kalhoty z e-shopu Norse Store pánská bílá košile a černé kalhoty z e-shopu Norse Store pohoda na trávě pohoda na trávě pánská šedá kšiltovka a džínová košile z e-shopu Norse Store pánská šedá kšiltovka a džínová košile z e-shopu Norse Store
autor: Clara

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR