Noblesní Vintage Girl

hlavní obrázek

Není jednoduché vypadat odlišně v současné éře hromadné výroby. A popravdě, ne každá z nás si může dovolit oblečení známých návrhářů. Jak tedy spojit kvalitu s originalitou za rozumnou cenu?

klobouk ze 60. let Saks Fifth Ave klobouk ze 60. let Saks Fifth Ave náhrdelník ze 70. let náhrdelník ze 70. let kabelka z 60. let Shaggee of California kabelka z 60. let Shaggee of California dámské světle zelené šaty s havajským potiskem (50. léta) dámské světle zelené šaty s havajským potiskem (50. léta) dámské modro-zelené koktejlové šaty (60. léta) dámské modro-zelené koktejlové šaty (60. léta) dámské modré taftové šaty s mašlí a volány (50. léta) dámské modré taftové šaty s mašlí a volány (50. léta)
 

Posh Girl Vintage

Tak se jmenuje e-shop, který bych vám tentokrát ráda přiblížila. Jak asi víte, vintage znamená ve světě módy starobylé nebo retro oblečení. Pod pojmem vintage najdete unikátní oblečení obvykle za velmi rozumné ceny a ačkoli můžete narazit i na opravdu vzácné a drahé šaty, často se v takovém případě jedná o šaty legendárních filmových hvězd z různých televizních filmů nebo známých fotografií.

Vášnivý sběratel

Posh Girl Vintage je rodinný podnik, na jehož chodu se podílí madam Patti se svým synem. Oba dva mají ke stylu vintage více než vřelý vztah a díky svému dlouholetému zaměstnání v módním průmyslu mají i přístup k těm nejúžasnějším kouskům vintage oblečení.

Sám pan majitel je navíc od svých třinácti let vášnivým sběratelem výběrových šatů. Později pracoval v různých fotografických studiích, někdy dokonce i sám pózoval jako model, a to takovým fotografům jako Helmut Newton, David Perry a jiným, což mu umožnilo získat do své sbírky opravdu zajímavé kousky. Nakonec už tedy zbývalo říci si jediné: „Proč si neotevřít vlastní obchod?!“

Veškerá retro léta

V obchodě Posh Girl Vintage naleznete neuvěřitelné oblečení ze 40., 50., 60. a 70. let. Ceny jednotlivých oděvů jsou spolu s informacemi o doručení a platebními podmínkami uvedeny buď přímo u jednotlivých modelů nebo zasílány na vyžádání e-mailem.

Více info na: www.poshgirlvintage.com

saténové šaty z 50. let saténové šaty z 50. let saténové šaty z 50. let saténové šaty z 50. let šaty se třemi spodničkami z 50. let šaty se třemi spodničkami z 50. let šaty se třemi spodničkami z 50. let šaty se třemi spodničkami z 50. let šifonóvé šaty z 60. let Jr. Theme šifonóvé šaty z 60. let Jr. Theme šifonóvé šaty z 60.let Jr. Theme šifonóvé šaty z 60.let Jr. Theme krajkové šaty z 50. let krajkové šaty z 50. let krajkové šaty z 50. let krajkové šaty z 50. let šaty Fredericks of Hollywood šaty Fredericks of Hollywood šaty Fredericks of Hollywood šaty Fredericks of Hollywood kabát s čínskými motivy ze 40. let kabát s čínskými motivy ze 40. let kabát s čínskými motivy ze 40. let kabát s čínskými motivy ze 40. let dámské bleděmodré tylové šaty (40. léta) dámské bleděmodré tylové šaty (40. léta) dámské tyrkysové večerní šaty (50. léta) dámské tyrkysové večerní šaty (50. léta) dámské zelené saténové šaty (50. léta) dámské zelené saténové šaty (50. léta) dámské černo-stříbrné večerní šaty (50. léta) dámské černo-stříbrné večerní šaty (50. léta) dámské květované šaty (50. léta) dámské květované šaty (50. léta) dámské světlemodré šaty s mašlemi (50. léta) dámské světlemodré šaty s mašlemi (50. léta) dámské černobílé svatební šaty (60. léta) dámské černobílé svatební šaty (60. léta) dámské černé šaty s mexickým vyšíváním (70. léta) dámské černé šaty s mexickým vyšíváním (70. léta) dámské černé šaty s flitry a růžovou mašlí (80. léta) dámské černé šaty s flitry a růžovou mašlí (80. léta) dámské bílé šaty na ramínka (80. léta) dámské bílé šaty na ramínka (80. léta) dámské červené šaty s nabíranou spodničkou (80. léta) dámské červené šaty s nabíranou spodničkou (80. léta) dámské bílé šaty s mašlí a volánky (80. léta) dámské bílé šaty s mašlí a volánky (80. léta)
autor: Karolina

Komentáře

Reaguj
Kamila Reaguj ko -1 ok +2

Nadherný věci

 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR