Nike Sportswear 2011 v M Factory

hlavní obrázek

Novou kolekci Sportswear značky  Nike pro jaro 2011 dnes v showroomu objektu M Factory představili studenti designu z pražské VŠUP.

kolekce Nike Sportswear 2011 kolekce Nike Sportswear 2011 Team Mutanta Team Mutanta
 

Nová kolekce Nike Sportswear pro sezonu jaro 2011 je inspirována bohatou běžeckou historií. Jejím účelem je přinést zarputilým sportovcům inovaci a styl. Boty i oblečení mají vyspělejší tvary a střihy a jsou kombinací legendárních produktů z minulosti a nového designu.

Široké veřejnosti v České republice ji specifickým způsobem předvádí studenti pátého ročníku Vysoké školy umělecko-průmyslové Daniel Gonzalez, Richard Rozhoň a Tomáš Varga alias Team Mutanta. Ti se rozhodli pro prezentaci pomocí projektu Přízrak, stojícího na pomezí módy a umění.  „Přízrak, zosobnění nenávisti k běhu, sbírá své poslední síly po nekonečném sprintu k poslednímu skoku, aby ukončil tohle utrpení drtivým dopadem,“ říká o instalaci Daniel Gonzales.

Kolekce Nike Sportswear jaro 2011 je vystavena v komplexu M Factory, Osadní 35, Praha 7 a bude pro veřejnost přístupná ve dnech 26. až 29. listopadu každý den od 10 do 18 hodin.

Více info na: www.mfactory.cz

prezentace kolekce v M Factory prezentace kolekce v M Factory prezentace kolekce v M Factory prezentace kolekce v M Factory
autor: Meggie

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR