Nike a Levi's spolu

hlavní obrázek

V roce 1873 patentoval Levi Strauss první denimové kalhoty zpevněné cvočky. O sto let později založili Bill Bowerman a Phil Knight sportovní značku Nike.

skateboardista Omar Salaza skateboardista Omar Salaza skateboardista Omar Salaza skateboardista Omar Salaza
 

Stejná filosofie – vytvářet produkty s jasným cílem – spojila obě tyto značky, aby v souladu se svým dědictvím a mistrovským zpracováním představily denim pro nejlepší světové výkony:  511 Skateboarding Collection.

Pro džíny z této kolekce byla vyvinuta speciální látka, a to ve spolupráci s legendární tkalcovnou Cone Mills. Je to nejmodernější, vysoce zátěžová látka, která kdy byla pro skateboarding vytvořena. Technologie výroby zahrnuje silné tkaní Vectran, které látce dodává pevnost, ale snižuje její váhu, a systém odvádění vlhkosti Dri-Fit od Nike. Pro vyšší pohodlí a volnost pohybu je látka navíc strečová. Při výrobě všech kousků byly použity měděné cvočky a extra pevné nitě. 

Součástí kolekce je i skateboardová džínová bunda a speciální edice bot navržená a signovaná Omarem Salazarem ze skateboardového týmu Nike.

Video

Nike a Levi's spolu
pánské džínové bundy 511 Skateboarding Collection pánské džínové bundy 511 Skateboarding Collection pánské džíny 511 Skateboarding Collection pánské džíny 511 Skateboarding Collection pánské džíny 511 Skateboarding Collection pánské džíny 511 Skateboarding Collection pánské černé tenisky 511 Skateboarding Collection pánské černé tenisky 511 Skateboarding Collection
autor: Stela

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR