Newyorčané mají styl

hlavní obrázek

Léto se blíží a s ním i nové módní trendy. Které si z nich ale vybrat, nebo snad nosit všechny? Nechte se inspirovat fotkami stylových lidí na blogu Vanessy Jackman.

 

Australská právnička propadla fotografování a módě natolik, že se rozhodla tyto dvě své vášně spojit. Na svém blogu publikuje fotky stylových lidí, které pořídila přímo na ulici během týdnů módy z různých metropolí, nejčastěji však z New Yorku.

Základem je znát svůj styl

A právě Newyorčané jsou známi tím, že jsou v módě velmi otevření a vědí, že v Big Applu na sebe mohou vzít cokoli, aniž by tím způsobili jakýkoli rozruch. To ovšem neznamená, že všichni nutně nosí to, co se právě objevilo na přehlídkových molech. Naopak, využívají módu k podtržení své osobnosti. Z měnících se trendů si vybírají pouze některé prvky a přizpůsobují je svému stylu tak, aby zůstali sami sebou a zároveň byli šik. To byste rozhodně měli vyzkoušet i vy!

Nebojte se kombinovat!

Proč například nespojit proužky a výrazné barvy, které jsou hitem letošní jarní sezóny, se sukní z vašeho oblíbeného second handu, když právě vintage styl je pro vás typický? Newyorčané se takovýchto kombinací rozhodně nebojí. Jejich šatníky bývají plné návrhářských věcí, které mají možnost pořídit velmi levně, ale i šatů z druhé ruky, bleších trhů či nadnárodních řetězců. Potkat lidi na ulici v kombinaci zdánlivě nesourodých kousků, které ovšem dohromady vypadají výborně, tak není výjimkou. Snaha zdůraznit svou jedinečnost z těchto modelů doslova „dýchá“. Nebojte se proto kombinací různých barev, vzorů, střihů nebo materiálů, čemuž jarní sezóna jen nahrává. Hlavní ovšem je zůstat sámi sebou.

Více info na: vanessajackman.blogspot.com

Vanessajackman.blogspot.com Vanessajackman.blogspot.com Vanessajackman.blogspot.com Vanessajackman.blogspot.com Vanessajackman.blogspot.com Vanessajackman.blogspot.com Vanessajackman.blogspot.com Vanessajackman.blogspot.com Vanessajackman.blogspot.com Vanessajackman.blogspot.com Vanessajackman.blogspot.com Vanessajackman.blogspot.com Vanessajackman.blogspot.com Vanessajackman.blogspot.com Vanessajackman.blogspot.com Vanessajackman.blogspot.com Vanessajackman.blogspot.com Vanessajackman.blogspot.com Vanessajackman.blogspot.com Vanessajackman.blogspot.com Vanessajackman.blogspot.com Vanessajackman.blogspot.com Vanessajackman.blogspot.com Vanessajackman.blogspot.com Vanessajackman.blogspot.com Vanessajackman.blogspot.com Vanessajackman.blogspot.com Vanessajackman.blogspot.com Vanessajackman.blogspot.com Vanessajackman.blogspot.com Vanessajackman.blogspot.com Vanessajackman.blogspot.com Vanessajackman.blogspot.com Vanessajackman.blogspot.com
autor: Andrea

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR