Odvážný a stylový New York Couture

hlavní obrázek

Barevné, odvážné, zábavné s kombinací punku a lehkostí stylu princezen a tvrdého rocku – to je styl značky New York Couture.

růžová sukně růžová sukně šaty Panda šaty Panda sloní tričko sloní tričko
 

Už se vám stalo, že jste viděli na celebritě báječné šaty a zatoužili jste po nich? Tak značka New York Couture, nabízející oblečení přímo z New Yorku, vám nabídne stylovou mladou módu, kterou si oblíbily i celebrity. Mezi celebrity, které nosí oblečení této značky, patří nová hvězda Katy Perry, mladé modelky Audrey Kitching a Hanna Beth nebo herečka Leelee Sobieski.  
 
New York Couture se prodává ve více jak dvaceti buticích v Kanadě, Japonsku, Panamě, a USA. Také tuto značku najdete ve slavném butiku Patricia Field v New York City. Patricia Field je návrhářka známá díky své práci na seriálu Sex ve městě a filmu Ďábel nosí Pradu.

Populární a zábavný kousek jsou šaty Panda s dekorativními kapsami, které v růžovém provedení vlastní i zpěvačka Katy Perry. Pro slečny, které mají rády odvážný a hravý styl tu jsou nepřehlédnutelné mini šaty žluté barvy omotané zlatým hadem. Mezi decentnější varianty patří šaty s viktoriánským motivem růžové barvy sukně a černým vrškem, zdůrazňující dekolt.                          

Milujete krátké nadýchané sukýnky?

New Yokr Couture nabízí velké množství sukní: ultra krátké, jemně nadýchané, baletní, barevné, lesklé a odvážné.

I když je léto už za námi, nevšední a nepřehlédnutelné plavky si můžete pořídit už teď. Jednodílné králičí lesklé plavky Bunny nebo dvojdílné, u kterých je spodní díl doslova posetý krajkami.

Trička a tílka New York Couture mají zajímavé potisky nebo zdobení, například krajkové s vázankou. Velký výběr bolerek různých barev jsou báječnými doplňky, které okoření jakýkoli outfitu. To vše je jen zlomek krásných věcí, které New York Couture nabízí.

Platit můžete pomocí PayPal což je rychlý a hlavně bezpečný způsob platby, pro který potřebujete kreditní kartu – Visa, MasterCard, American Express nebo Discover.

Více info na: www.newyorkcouture.net

šaty s hadem šaty s hadem růžové šaty růžové šaty Katy Yoke Top Katy Yoke Top zelený top s volánky New York Couture zelený top s volánky New York Couture bunny dvojdílné plavky bunny dvojdílné plavky bunny plavky bunny plavky baletní šaty baletní šaty šaty bílorůžové šaty bílorůžové baletní sukně baletní sukně lesklé legíny lesklé legíny modrá sukně modrá sukně růžové bolerko růžové bolerko tričko zdobené krajkou tričko zdobené krajkou
autor: Lucie

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR