Natali: Na materiálu záleží

hlavní obrázek

Jsou blogerky, které jdou hlavně po vzhledu, ale najdou se i takové, které pasou po hlubší podstatě oděvu. Ano, většinou jsou to gurmánky nebo poloprofesionálky.

 

Skvělý outfit musí dobře vypadat. To především. Chceme v něm přece dělat parádu. Ale moc parády nenaděláme v oblečení, ve kterém se zkrátka „necítíme“. Někomu stačí, když si v zrcadle připadá fajn. Jiný to potřebuje cítit i na vlastním těle. Hřejivé, huňaté, mazlivé, prodyšné, splývavé, vzdušné, nemačkavé či pohlcující pot. Různé materiály mají zkrátka různé vlastnosti. Tak proč se spokojit s málem, když můžeme mít mnohem víc?

„Dříve, než otočím cenovku, začnu na vyvoleném výrobku hledat složení. A když mi přímo do očí svítí nápisek 80% polyester, je to u mě game over‘. Pokud vám někdo dvakrát týdně vtlouká do hlavy, jak je ta vlna měkoučká, bavlna příjemná, jaký je to luxus odívat se do hedvábí, kašmíru, či vlny z vikuňe, hned na to všechno začnete hledět z jiného úhlu. A k vašemu vlastnímu oblečení si vybudujete určitý respekt,“ říká blogerka Natali a ví, o čem mluví. Je totiž takzvaně „od fochu“.

Studuje návrhářství a módou doslova žije. Co se ovšem týče jejího vlastního vkusu, ten je dost proměnlivý. Střídá nejrůznější styly a inspiruje se podle své nálady: „Jedno období mě lákají krajky, perly, světlé barvy a holčičí styl. Jindy zase ráda přeskočím na černou a šedou barvu, klobouk a můj styl je víc ‚bohémský‘ a ‚rockovější‘. Potom je to třeba něco jako á la Paříž, béžová barva a jednoduchá elegance.“

Natali miluje módu, design, umění, fotografii, Mozarta a hraje na klarinet. Bydlí na okraji Prahy, a když je pěkně, vyběhne někam ven. Je gurmán a jídlo si ráda užívá. Stravování si stejně jako odívání žádá určitou kulturu. Jinak z něho nebudete mít dostatečný požitek. Mezi její oblíbené návrháře patří CoCo Chanel, Alexander McQueen, John Galliano, Burberry či Klára Nademlýnská: „V oblékání mě samozřejmě ovlivňují módní trendy, a hlavně spousta oblíbených blogerek.“

Které to jsou, se můžete podívat na jejím webu natalifashion.blogspot.com

autor: Meggie

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR