Nadčasové retro Kirsty Ward

hlavní obrázek

Další úspěšnou absolventkou známé londýnské školy Central Saint Martins je i manchesterská rodačka a talentovaná designérka Kirsty Ward.

dámské světle růžové minišaty Kirsty Ward dámské světle růžové minišaty Kirsty Ward
 

Po závěrečném absolutoriu nastoupila Kirsty Ward v roce 2009 k slavné italské značce Alberta Ferretti. Po roce a půl praxe se však teplé místo rozhodla opustit a vrhnout se do nejistých vod podnikání. Riskování se jí vyplatilo a Kirsty je dnes majitelkou rychle rostoucí vlastní značky.

Její letošní první kolekce pro sezónu Summer 2011 je postavena především na originálních střizích, doplněných stejně tak netradičními výraznými šperky. I přesto, že v obou prvcích lze najít nádech retra, obojí je velmi moderní až nadčasové. 

Více info na: www.kirsty-ward.com

dámské světle růžové šaty a náhrdelník Kirsty Ward dámské světle růžové šaty a náhrdelník Kirsty Ward dámské černé šaty s průhledným topem a náhrdelník Kirsty Ward dámské černé šaty s průhledným topem a náhrdelník Kirsty Ward dámský průhledný top, červená sukně a náhrdelník Kirsty Ward dámský průhledný top, červená sukně a náhrdelník Kirsty Ward dámské světle béžové šaty Kirsty Ward dámské světle béžové šaty Kirsty Ward dámská světle béžová halenka, černý pásek a černá sukně Kirsty Ward dámská světle béžová halenka, černý pásek a černá sukně Kirsty Ward dámská světle béžová halenka a černá sukně Kirsty Ward dámská světle béžová halenka a černá sukně Kirsty Ward dámská černá košile Kirsty Ward dámská černá košile Kirsty Ward dámská černá halenka a světle béžová sukně Kirsty Ward dámská černá halenka a světle béžová sukně Kirsty Ward dámské černé šaty s průhledným topem a náhrdelník Kirsty Ward dámské černé šaty s průhledným topem a náhrdelník Kirsty Ward dámský černý top, bílá sukně a náhrdelník Kirsty Ward dámský černý top, bílá sukně a náhrdelník Kirsty Ward dámské černé minišaty a náhrdelník Kirsty Ward dámské černé minišaty a náhrdelník Kirsty Ward dámský asymetrický top a černé kalhoty Kirsty Ward dámský asymetrický top a černé kalhoty Kirsty Ward dámská béžová halenka s kovovými ozdoby a černá sukně Kirsty Ward dámská béžová halenka s kovovými ozdoby a černá sukně Kirsty Ward dámské černé šaty Kirsty Ward dámské černé šaty Kirsty Ward dámský světle růžový kabátek s červenými rukávy Kirsty Ward dámský světle růžový kabátek s červenými rukávy Kirsty Ward
autor: Clara

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR