My raspberry life: V jednoduchosti je krása

hlavní obrázek

U řady blogerek jsme se naučili poznávat je nejen podle jejich jmén, respektive přezdívek, ale i podle jejich obličejů. Veronika je jiná. Svůj obličej na  fotografiích ukazuje jen výjimečně.

foceno za krásného slunečného podzimního dne, na sobě mám oblíbené boty z Baťi a mikinku a jeansy Zara foceno za krásného slunečného podzimního dne, na sobě mám oblíbené boty z Baťi a mikinku a jeansy Zara
 

Veronika žije v Praze a na jejím blogu s názvem My raspberry life najdete jak fotografie jejích outfitů, tak i vše, co jí v módě nejvíce oslovuje. Momentálně to jsou především čeští návrháři Jakub Polanka a Klára Nademlýnská, ze zahraničních pak Marc Jacobs, Sonia Rykiel nebo francouzský návrhář Albert Elbaz, který momentálně pracuje pro značku Lanvin a nedávno i navrhl Lanvin kolekci pro H&M.

Pokud by si Veronika měla zvolit jedno slovo, které by ji mělo vystihnout, bylo by to pravděpodobně anglické slovo simple, nebo-li jednoduchý, ale také přirozený. Ostatně její osobní motto "V jednoduchosti je krása" se prolíná celým jejím blogem.

Z oblečení ji nejvíce baví boty, na které je podle svých slov doslova zatížená. "Moji nejoblíbenější značkou je momentálně švédská značka Acne. Líbí se mi jejich nápadité boty a právě ona jednoduchá čistá linie." Jejím nejoblíbenějším kouskem z šatníku je prý "yetti" kožíšek ze Zary a černé skinny jeans z Topshopu, kde ostatně také ráda nakupuje. Pokud však v českých obchodech nenachází co potřebuje, obrací se vždy na internetový obchod ASOS, který ji nikdy nezklame.

Stejně jako řadu jejích "kolegyň" i Veronika čerpá inspiraci z ostatních blogů. Baví jí především blogy zaměřující se na street style, ale zajímají ji i ty "osobní". Ze zahraničních si neodpustí zmínit například Fashiontoast, Chicmuse, Style scrapbook, z českých pak Cookies with milk, Danny rose, Ejvi freedom nebo Eva Schön.

Budete-li se chtít o Veronice dozvědět víc, pak jistě zavítejte na její blog myraspberrylife.blogspot.com

fotka z Říma, města, které jsme si naprosto zamilovala, na sobě mám pohodlný outfit na celodenní chození po měste, tedy triko a jeansy Zara a boty Converse fotka z Říma, města, které jsme si naprosto zamilovala, na sobě mám pohodlný outfit na celodenní chození po měste, tedy triko a jeansy Zara a boty Converse poslední dobou si hodně potrpím na prsteny, tenhle motýlí je z H&M poslední dobou si hodně potrpím na prsteny, tenhle motýlí je z H&M mé oblíbené střevíčky na podpatku mé oblíbené střevíčky na podpatku americký e-shop Asos.com je tak trochu moje závislost americký e-shop Asos.com je tak trochu moje závislost nejoblíbenější boty Topshop nejoblíbenější boty Topshop oblíbený kožíšek ze Zary, boty Topshop, které miluji a legíny, na které také nedám dopustit Zara oblíbený kožíšek ze Zary, boty Topshop, které miluji a legíny, na které také nedám dopustit Zara pohodlný školní outfit, boty, košile i kabátek Zara, kalhoty a svetřík Topshop a kabelka LV pohodlný školní outfit, boty, košile i kabátek Zara, kalhoty a svetřík Topshop a kabelka LV jedna prázdninová, kabelka Louis Vuitton, boty Converse, pruhované triko a bílé kraťásky Zara jedna prázdninová, kabelka Louis Vuitton, boty Converse, pruhované triko a bílé kraťásky Zara
autor: Kami

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR