Mtcloset: Velké černé brýle schovají vše

hlavní obrázek

Tentokrát jsme vyzpovídali blogerku Terku alias Mtcloset, která nám prozradila nejen své zaručené módní tipy, ale i pár zajímavých informací, kde čerpá inspiraci nebo kdo je její oblíbená česká návrhářka.

letní šaty s potiskem H&M, černý kožený pásek Marks & Spencer letní šaty s potiskem H&M, černý kožený pásek Marks & Spencer černobílý šátek, šedá mikina a zelená kabelka, vše H&M černobílý šátek, šedá mikina a zelená kabelka, vše H&M černobílé kimono se vzorem a hnědá kožená kabelka H&M Showroom, černý klobouk H&M, triko a kalhoty Zara, brýle F&F černobílé kimono se vzorem a hnědá kožená kabelka H&M Showroom, černý klobouk H&M, triko a kalhoty Zara, brýle F&F
 

Kdy tvůj blog vznikl a co tě k jeho založení vedlo?

"Blog jsem založila spolu s kamarádkou před téměř třemi roky, ale na ten nápad mě ve skutečnosti přivedl můj přítel. Řekl, že když už musím trávit hodiny sjížděním cizích blogů, mohla bych se aspoň pustit do něčeho vlastního."

Máš nějaké české oblíbené značky, obchody, návrháře nebo e-shopy?

"U mě jasně vede Denisa Nová, kolem jejího butiku v Brně vždycky procházím se zatajeným dechem."

A naopak, máš nějaké zahraniční?

"Mám docela čerstvou a zároveň skvělou zkušenost s e-shopem Solestruck. Mohu každému jen doporučit. Jinak oblečení nakupuji, kde se dá a jak mi to peněženka dovolí."

Sleduješ i jiné módní blogy?

"Z českých blogů mě asi nejvíc baví Terka, Alice a blog mojí kamarádky Aňy. Ze zahraničních jsou mojí stálou inspirací Rumi a Karla."

Co se ti na módě tak líbí?

"Na módě se mi nejvíc líbí, že si v ní každý může najít to svoje."

Co momentálně tě v oblasti módy hodně baví?

"Bílá a květované vzory."

Jak většinou vznikají tvé modely?

"Obvykle vznikají tak, že se ráno podívám do skříně a obleču si první věc, která na mě vypadne. Tak jednou do týdne mě chytne klasický záchvat – plná skříň a nic v ní."

Nejoblíbenější věc ve tvém šatníku, případně věc, bez které by ses nikdy neobešla?

"Nejoblíbenější  jsou asi džíny. Jiné kalhoty téměř nenosím, a pak jakékoli šaty, které mi tam visí. Pro šaty mám velkou slabost."

Máš nějaký zaručený módní tip, na který se můžeš vždy a za každé situace spolehnout?

"Velké černé brýle schovají všechno."

Je něco, co považuješ za svůj dosavadní největší módní úspěch?

"Že se se mnou při mé posedlosti přítel ještě nerozešel."

Více se o Terce můžete dočíst přímo na jejím blogu mtcloset.blogspot.com

černé letní šaty s potiskem Zara černé letní šaty s potiskem Zara pončo H&M Showroom, úzké džíny Zara pončo H&M Showroom, úzké džíny Zara černá bunda, límec, sukně a boty H&M černá bunda, límec, sukně a boty H&M červené šaty, čepice a límec H&M, bunda Zara, boty Baťa, kabelka vintage červené šaty, čepice a límec H&M, bunda Zara, boty Baťa, kabelka vintage černé kalhoty s mašlí Reserved, bílé tílko H&M, zelená kabelka H&M Showroom, boty dárek od kamarádky černé kalhoty s mašlí Reserved, bílé tílko H&M, zelená kabelka H&M Showroom, boty dárek od kamarádky černé šaty, svetr, límec a čelenka H&M, bunda Zara, boty Baťa černé šaty, svetr, límec a čelenka H&M, bunda Zara, boty Baťa zelená bunda New Yorker, bílá košile a kalhoty Zara, límec a taška H&M, boty Promod zelená bunda New Yorker, bílá košile a kalhoty Zara, límec a taška H&M, boty Promod černé šaty H&M, bílý svetr Zara, límec Lindex, pásek vintage, boty Baťa černé šaty H&M, bílý svetr Zara, límec Lindex, pásek vintage, boty Baťa černý kabát F&F, bílá halenka a černá sukně s volánky H&M černý kabát F&F, bílá halenka a černá sukně s volánky H&M růžové šaty s volánky H&M Showroom růžové šaty s volánky H&M Showroom
autor: Nela

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR