Moderní klasika

hlavní obrázek

Představujeme vám další kolekci švédské značky Lindex. Tentokrát se jedná o kolekci pro letošní jaro a léto.

dámská modro-bílá košile s proužkem a volánky Lindex dámská modro-bílá košile s proužkem a volánky Lindex
 

Lindex čerpal svoji inspiraci v nadčasových kusech oblečení. Můžeme vidět košile v pánském stylu nebo zajímavě pojaté trenčkoty. Všechny modely jsou protkány jednoduchými liniemi a střihy, které však lichotí ženské postavě.

Kolekce se nese ve světlých odstínech a dominuje béžová s bílou. Košile s tenkým proužkem ve světle modré barvě, jsou skvělou volbou, jak do práce, tak pro volný čas. A s ničím nevypadají tak dobře, jako právě s béžovou.

Na šatech a topech se objevují květinové vzory, které byly v módě loni a jinak tomu nebude ani letošní sezónu. Nešlápnete vedle, pokud květinové vzory doplníte něčím ne tak jemným, např. džínovými šortkami nebo v případě šatů džínovou bundičkou.

Více info na: www.lindex.com

dámský slaměný klobouk, modro-bílá košile a světle béžové kalhoty Lindex dámský slaměný klobouk, modro-bílá košile a světle béžové kalhoty Lindex dámská bleděmodrá košile a béžová sukně Lindex dámská bleděmodrá košile a béžová sukně Lindex dámská džínová košile a béžové kalhoty Lindex dámská džínová košile a béžové kalhoty Lindex dámský pruhovaný svetřík, béžová sukně a hnědá kožená kabelka Lindex dámský pruhovaný svetřík, béžová sukně a hnědá kožená kabelka Lindex dámský bílý svetr Lindex dámský bílý svetr Lindex dámské tmavě modré sako Lindex dámské tmavě modré sako Lindex dámský baloňák, pruhované triko a šedé džíny Lindex dámský baloňák, pruhované triko a šedé džíny Lindex dámský šedý svetr, pruhované triko a džínové šortky Lindex dámský šedý svetr, pruhované triko a džínové šortky Lindex dámský růžový svetřík, bílá halenka s kvítky a džínové šortky Lindex dámský růžový svetřík, bílá halenka s kvítky a džínové šortky Lindex dámské květované letní šaty Lindex dámské květované letní šaty Lindex dámské bílé letní šaty Lindex dámské bílé letní šaty Lindex dámský bílý svetřík, krajková halenka a kalhoty Lindex dámský bílý svetřík, krajková halenka a kalhoty Lindex
autor: Linda

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR