Móda z patra

hlavní obrázek

Doporučujeme nenechat si ujít již druhý roční pražského prodejního mejdanu Móda z patra, který proběhne tento čtvrtek od 14 hodin v prostorách klubovny Druhé patro na Praze 1. 

barevné brože ve tvaru kytek Ateliér MATE barevné brože ve tvaru kytek Ateliér MATE barevné placky s potiskem My Square barevné placky s potiskem My Square barevné látkové náušnice My Square barevné látkové náušnice My Square
 

V tomto případě nepůjde jen tradiční designovou akci, ale také o kulturní zážitek. Prodejní výstava zhruba 40 designérů a návrhářů bude doplněna o bohatý doprovodný program, takže je opravdu na co se těšit. 

Mezi vystavujícími najdete mimo jiné oblečení a šperky Jane Bond, Jany Minaříkové, Sistersconspiracy, BulbulGraumauz Wear a mnoha dalších. 

Letní ročník Módy z patra je navíc rozšířen o dvůr, ve kterém bude mít své stánky dalších zhruba 10 designérů. Uprostřed dvoru pak bude „workshopová plocha“, v níž si můžete potisknout tričko či navléknout korálky. 

Po celou dobu akce bude zajištěno i občerstvení, které bude jak v režii samotného baru 2. patra, tak i pojízdného stánku s polévkami a pivem Kolonizátora nebo veganského pekařství Cakebreak.

Prodejní prezentace designérů začne dnes ve 14 hodin a bude trvat do 21.30. Od cca 19 hodin začne program v podobě přehlídky, tomboly, koncertu a závěrečné taneční party.

MÓDA Z PATRA

Klubovna Druhé Patro
Dlouhá 37
110 00 Praha 1

Více info na: www.modazpatra.cz

barevné prstýnky Tree of Love barevné prstýnky Tree of Love čelenka s kytkama IWANNAW čelenka s kytkama IWANNAW dámské šaty Parodie dámské šaty Parodie dámské tříbarevné šaty Sistersconspiracy dámské tříbarevné šaty Sistersconspiracy pánské světle modré sako, kraťasy a pruhované triko Sistersconspiracy pánské světle modré sako, kraťasy a pruhované triko Sistersconspiracy pánský pruhovaný svetr a modré kalhoty Sistersconspiracy pánský pruhovaný svetr a modré kalhoty Sistersconspiracy látková kabelka s vinylovou deskou Vinylbags látková kabelka s vinylovou deskou Vinylbags látková kabelka s vinylovou deskou Vinylbags látková kabelka s vinylovou deskou Vinylbags dámský béžový plášť Graumauz Wear dámský béžový plášť Graumauz Wear brož ve tvaru ptáčka Bulbul brož ve tvaru ptáčka Bulbul látkové tenisky s kresbou Bramborová látkové tenisky s kresbou Bramborová stříbrná brož ve tvaru pejska MELLORY stříbrná brož ve tvaru pejska MELLORY stříbrný přívěšek ve tvaru kačenky Cvok stříbrný přívěšek ve tvaru kačenky Cvok
autor: Meggie

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR