Levi´s: Oblečení nejen pro zlatokopy

hlavní obrázek

Nejstarší výrobce populárních džínových kalhot Levi´s přichází letos opět s uvolněnou kolekcí pohodlného oblečení.

dámská džínová kolekce Levi´s dámská džínová kolekce Levi´s letní kolekce dámských a pánských džínů Levi´s letní kolekce dámských a pánských džínů Levi´s
 

Značku založil již v roce 1873 v americkém San Franciscu obchodník Levi Strauss, původně jako obchod s oblečením pro dělníky a zlatokopy. Pevné konopné kalhoty s kapsami připevněnými měděnými nýty měly především vydržet náročnějšímu podmínky, kterým byly u dělníků často vystavovány. Až po čase se z tohoto speciálního oděvu stalo populární oblečení napříč všemi generacemi.

Letní kolekce značky Levi´s se vyznačuje nejen svými klasickými džínovými kalhoty, bundami a sukněmi různých odstínů od světlých až po tmavé, ale i bavlněnými kostkovanými košilemi, pruhovanými triky nebo lehkými zapínacími svetry.

Kolekce je opět zaměřená především na mladé lidi, všechno oblečení je však k dostání v široké škále velikostí, a tak je oblečení značky Levi´s dostupné všem, kterým se tento uvolněný styl líbí.

Více info na: www.levi.com

letní kolekce dámských a pánských džínů Levi´s letní kolekce dámských a pánských džínů Levi´s letní kolekce dámských a pánských džínů Levi´s letní kolekce dámských a pánských džínů Levi´s letní kolekce dámského a pánského oblečení Levi´s letní kolekce dámského a pánského oblečení Levi´s letní kolekce dámských a pánských džínů Levi´s letní kolekce dámských a pánských džínů Levi´s
autor: Clara

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR