Móda Kateřiny Geislerové

hlavní obrázek

Jméno české módní návrhářky Kateřiny Geislerové není u nás zatím příliš známé. Důvod je prostý, neboť Kateřina již dvanáct let žije a tvoří v Paříži. 

dámský hnědý kabát Kateřina Geislerová dámský hnědý kabát Kateřina Geislerová dámský zimní khaki kabát a hnědé šaty Kateřina Geislerová dámský zimní khaki kabát a hnědé šaty Kateřina Geislerová dámské bílé šaty Kateřina Geislerová dámské bílé šaty Kateřina Geislerová dámské bílé šaty Kateřina Geislerová dámské bílé šaty Kateřina Geislerová
 

Nejprve zde studovala na Sorbonně, poté na univerzitě St. Denis a nakonec na pařížské umělecké škole LISAA (L’institut Supérieur des Arts Appliqués). Již během studia získala své první klientky, pro které tvořila na objednávku. Svá vysokoškolská studia ukončila jako jedna z nejlepších v roce 2001 a díky stážím se následně zdokonalila v předních pařížských módních domech.

V roce 2002 se zúčastnila návrhářských soutěží Festival de Jeunes Créateurs – Tignes a Festival de la Côte d’Opale. Úspěch byl tak výrazný, že vzápětí uspořádala svoji první přehlídku v centru Paříže. Začátkem roku 2003 se rozhodla založit i svou vlastní značku a otevřela si ateliér nedaleko Champs Elysées. Její první kolekce se nejdříve skládaly pouze z originálních kusů a limitovaných sérií zhotovovaných na zakázku. V roce 2004 však svoji tvorbu rozšířila i o linií prêt-à-porter, která byla poté prezentována v různých pařížských buticích. O tři roky později otevřela vlastní obchod nedaleko muzea Georges Pompidou a v roce 2009 spustila i e-shop, který je součástí jejich webových stránek dodnes. 

V těchto dnech, konkrétně 10. – 19. února 2012, bude aktuální kolekce Kateřiny Geislerové pro sezonu podzim – zima 2011/2012 k vidění i ve dvou českých městech, a to v Praze a Mladé Boleslavi. Tento víkend od 10. do 12. 2. budou modely nejprve k vidění v pražském butiku Mona prêt-à-porter (Týnská 15, Praha 1). Vybírat, zkoušet a využít výjimečné možnosti zakoupení modelů z nové kolekce až s 35% slevou budete moci od 11 do 20 hodin. Následující víkend 18. – 19. 2. přijde na řadu Mladá Boleslav. Zde budou modely prezentovány v hotelu Galatea (Pod Koupalištěm 881, Kosmonosy). 

V aktuální kolekci se můžete těšit na klasické krejčovské materiály s jemnými úplety a detaily provedenými v kůži. Speciálně pro tuto příležitost představí Kateřina Geislerová i několik modelů z nadcházející kolekce, mezi které patří úpletové šaty a koktejlky, v nichž se rovněž projevuje Kateřiny nezaměnitelný rukopis.

Více info na: www.katerina-geislerova.com 

dámské hnědé triko s koženým korzetem a kalhoty Kateřina Geislerová dámské hnědé triko s koženým korzetem a kalhoty Kateřina Geislerová dámské hnědé šaty a kožená kabelka Kateřina Geislerová dámské hnědé šaty a kožená kabelka Kateřina Geislerová
autor: Lucie

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR