Móda babího léta

hlavní obrázek

Ve vzduchu je už pomalu, ale jistě cítit podzim. Někoho to možná zamrzí, že už končí léto a s ním i teplé počasí, jiné to zase natěší na krásné podzimní procházky a zastávky na svařák či grog.

blog Stockholm Streetstyle blog Stockholm Streetstyle
 

Než ale začne opravdový podzim, doufejme, že si užijeme ještě babího léta, kdy sice stále můžeme nosit letní oblečení, na chladnější večery však už musíme počítat s teplejším svetrem či kabátkem.

Jako skvělou inspiraci by nám pro toto období mohli posloužit fotografie švédského blogu Stockholm Streetstyle. Zajímavé kombinace a láska k módě dokázaly, že dívky vypadají skutečně úchvatně, a je jedno, zda si vyšly v elegantních botech na podpatcích, nízkých lodičkách či motorkářských kozačkách.

blog Stockholm Streetstyle blog Stockholm Streetstyle blog Stockholm Streetstyle blog Stockholm Streetstyle blog Stockholm Streetstyle blog Stockholm Streetstyle blog Stockholm Streetstyle blog Stockholm Streetstyle blog Stockholm Streetstyle blog Stockholm Streetstyle blog Stockholm Streetstyle blog Stockholm Streetstyle blog Stockholm Streetstyle blog Stockholm Streetstyle blog Stockholm Streetstyle blog Stockholm Streetstyle blog Stockholm Streetstyle blog Stockholm Streetstyle blog Stockholm Streetstyle blog Stockholm Streetstyle blog Stockholm Streetstyle blog Stockholm Streetstyle blog Stockholm Streetstyle blog Stockholm Streetstyle blog Stockholm Streetstyle blog Stockholm Streetstyle blog Stockholm Streetstyle blog Stockholm Streetstyle blog Stockholm Streetstyle blog Stockholm Streetstyle blog Stockholm Streetstyle blog Stockholm Streetstyle
autor: Clara

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR