Macho šperky pro ženy

hlavní obrázek

Mladý český designér Ondřej Elfmark je sice stále ještě studentem, ve světe designu se už ale dokázal prosadit.

šperky Macho šperky Macho šperk z řady Macho šperk z řady Macho souprava Lucy souprava Lucy
 

Po absolvování střední uměleckoprůmyslové školy v Uherském Hradišti nastoupil do ateliéru Industrial Design na bratislavské Vysoké škole výtvarného umění. V roce 2006 vystavoval na prestižním frankfurtském veletrhu Tendence Lifestyle, kde jako jeden ze čtyř designérů reprezentoval Českou republiku v sekci Talents Young Designers. V současné době nabírá Ondřej zkušenosti na roční stáži v ateliéru Design výrobků na VŠUP v Praze, a to pod vedením profesorského tandemu Michala Froňka a Jana Němečka.

Profese průmyslového designéra umožňuje výběr ze širokého spektra odvětví zabývající se designem. Každý průmyslový designér má tak možnost pracovat na rozmanitých zakázkách od obalového designu, přes návrhy užitných věcí až po navrhování interiérů. A to je i cesta Ondřeje Elfmarka.

Před měsícem byla na trh uvedena jeho karafa nazvaná Compact, za jejíž výrobou stojí renomované moravské sklárny Květná a jejímž prodejcem se stal pražský designový obchod Futurista. V provozu je už i městské kino v Kunovicích, které prošlo rekonstrukcí právě podle Ondřejova návrhu, na kterém spolupracoval s dalším designérem Martinem Matouškem.

Ondřej Elfmark se ale zajímá i o módu. Jeho kolekce pánských šperků nazvaná Macho by se v dohledné době měla objevit v pražském butiku Parazit.

Více info na: www.elfmark.cz

hnědá karafa Compact hnědá karafa Compact karafa Compact karafa Compact lampy Bobottle lampy Bobottle mísy na ovoce LittleBig mísy na ovoce LittleBig ramínka Bats ramínka Bats nářadí Gardenfriend nářadí Gardenfriend Ondřej Elfmark Ondřej Elfmark Ondřej Elfmark Ondřej Elfmark
autor: redakce

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR