Mladí čeští návrháři pod jednou střechou

hlavní obrázek

Web Fashiondesigners.cz je společným projektem mladých módních návrhářů, kteří studují nebo vystudovali Vysokou školu uměleckoprůmyslovou v Praze.

Jana Rollová Jana Rollová Jana Rollová Jana Rollová
 

Nejprve však něco málo o sdružení samotném. Cílem projektu je podpora a propagace mladého oděvního návrhářství a designu, což je služba velice záslužná a doufejme, že se investice do projektu vložené vrátí v podobě nových prodejních kolekcí od tvůrců.

Dalším úkolem, který je neméně důležitý, je podpora při realizaci a hlavně odbytu tvorby mladých návrhářů, pomocí zlepšení komunikace s českými návrháři a celým textilním průmyslem. Mohli bychom se tak dočkat vkusných a moderních oděvů i u českých značek, které jsou cenami přístupné běžnému zákazníkovi.

Třetí vytyčený cíl je informační, poradenská a publicistická činnost zaměřená na mladý oděvní design. Na webových stránkách projektu je možné najít základní informace o návrhářích a je zde také možné shlédnou ukázky jejich prací. Jsou zde k vidění portfolia návrhářů Sistersconspiracy, Jana Rollová, Zuzana Sedmidubská, Zdeňka Imreczeová, Mirka Talavašková a Renáta Pýchová.

Pokud by vás výrobky těchto návrhářů zaujaly, nabízí se možnost si je ihned pořídit, a to pomocí e-shopu, který naleznete na tomto portále. Získáte tak z domova od svého počítače to nejnovější z mladé módní scény.

Více info na: www.fashiondesigners.cz

dámský modrý kabátek a černá sukně Zdeňka Imreczová dámský modrý kabátek a černá sukně Zdeňka Imreczová dámský hnědý kabátek s kapucí Zdeňka Imreczová dámský hnědý kabátek s kapucí Zdeňka Imreczová Zdeňka Imreczová Zdeňka Imreczová dámský černý svetr s bílým vzorem Renata Pýchová dámský černý svetr s bílým vzorem Renata Pýchová Renata Pýchová Renata Pýchová Zuzana Sedmidubská Zuzana Sedmidubská Sistersconspiracy Sistersconspiracy Sistersconspiracy Sistersconspiracy
autor: Anna

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR