Mladí čeští návrháři pod jednou střechou

hlavní obrázek

Web Fashiondesigners.cz je společným projektem mladých módních návrhářů, kteří studují nebo vystudovali Vysokou školu uměleckoprůmyslovou v Praze.

Jana Rollová Jana Rollová Jana Rollová Jana Rollová Zdeňka Imreczová Zdeňka Imreczová modré kožené lodičky Jana Rollová modré kožené lodičky Jana Rollová zelené kožačky Jana Rollová zelené kožačky Jana Rollová dámské bílé šaty Zuzana Sedmidubská dámské bílé šaty Zuzana Sedmidubská
 

Nejprve však něco málo o sdružení samotném. Cílem projektu je podpora a propagace mladého oděvního návrhářství a designu, což je služba velice záslužná a doufejme, že se investice do projektu vložené vrátí v podobě nových prodejních kolekcí od tvůrců.

Dalším úkolem, který je neméně důležitý, je podpora při realizaci a hlavně odbytu tvorby mladých návrhářů, pomocí zlepšení komunikace s českými návrháři a celým textilním průmyslem. Mohli bychom se tak dočkat vkusných a moderních oděvů i u českých značek, které jsou cenami přístupné běžnému zákazníkovi.

Třetí vytyčený cíl je informační, poradenská a publicistická činnost zaměřená na mladý oděvní design. Na webových stránkách projektu je možné najít základní informace o návrhářích a je zde také možné shlédnou ukázky jejich prací. Jsou zde k vidění portfolia návrhářů Sistersconspiracy, Jana Rollová, Zuzana Sedmidubská, Zdeňka Imreczeová, Mirka Talavašková a Renáta Pýchová.

Pokud by vás výrobky těchto návrhářů zaujaly, nabízí se možnost si je ihned pořídit, a to pomocí e-shopu, který naleznete na tomto portále. Získáte tak z domova od svého počítače to nejnovější z mladé módní scény.

Více info na: www.fashiondesigners.cz

dámský modrý kabátek a černá sukně Zdeňka Imreczová dámský modrý kabátek a černá sukně Zdeňka Imreczová dámský hnědý kabátek s kapucí Zdeňka Imreczová dámský hnědý kabátek s kapucí Zdeňka Imreczová Zdeňka Imreczová Zdeňka Imreczová dámská bílá mikina s potiskem a černé legíny Zdeňka Imreczová dámská bílá mikina s potiskem a černé legíny Zdeňka Imreczová Zdeňka Imreczová Zdeňka Imreczová dámský černý svetr s bílým vzorem Renata Pýchová dámský černý svetr s bílým vzorem Renata Pýchová Renata Pýchová Renata Pýchová Renata Pýchová Renata Pýchová Zuzana Sedmidubská Zuzana Sedmidubská Sistersconspiracy Sistersconspiracy Sistersconspiracy Sistersconspiracy
autor: Anna

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR