Michaela: Inspirace je všude

hlavní obrázek

Nedávno jsme vám představili dvaadvacetiletou blogerku Andreu. Dnes bychom se s naším blogerským seriálem podívali za Míšou na Slovensko, která své 22. narozeniny oslavila čerstvě minulý týden!

babí léto babí léto
 

Svůj první blog si Míša založila před třemi lety na českém serveru Blog.cz. Většinou na něj ale přidávala jen fotky celebrit, módních kampaní nebo nových kolekcí. Po krátké době se však rozhodla zkusit si blog s vlastními fotografiemi, a tak vznikl v říjnu minulého roku blog s názvem The piece of my world.

Na módě se jí nejvíce líbí možnost vyjádřit své já prostřednictvím oblečení. Tak, jako umělci vyjadřují své pocity prostřednictvím svých děl, tak "obyčejní smrtelníci" mohou vyjádřit své já skrze módu. "Já osobně se oblékám především podle nálady a tak, aby to co nejvíce vystihovalo mé já.", dodává.

Inspiraci pro své outfity a fotografie hledá Míša všude kolem sebe, často i z jiných blogů. Mezi její nejoblíbenější patří především domácí blogy Suzie, Beccy, Fresshion nebo Foly, ze zahraničních pak Chiary, Andy, Sabriny a Rosa-Fiony. "Skoro každý den narazím na nějaký nový úžasný blog, tudíž inspirace je opravdu nepřeberné množství."

Jako řada mladých slečen ráda nakupuje ve švédském obchodním řetězci H&M. "Je to jednoznačně můj nejoblíbenější obchod. Je cenově dostupný a mají tam oblečení na každou příležitost." Dále se Míše líbí i španělská Zara nebo anglický Topshop. Naopak zmínit nejoblíbenějšího návrháře pro ni není lehký úkol: "Nemohu říci, že bych měla jednoho konkrétního návrháře. Vždy hodně záleží na aktuální kolekci nebo kousku oblečení, který mě zaujme." Pokud by však měla říci jméno alespoň jednoho, pak mezi její favority rozhodně patří anglický návrhář Matthew Williamsona.

Ze svého šatníku má jednoznačně nejraději džíny a šaty. "Musím se přiznat, že móda mě baví víc v létě, v zimě spíše hodím na sebe to, v čem mi bude teplo bez ohledu na to, jak to vypadá, ale jako oteplí, probouzí se moje módní já." V létě má také vždy velkou chuť nakupovat boty, zejména ty na vysokých podpatcích, takže je možné, že vedle šatů bude mít brzy novou závislost, ale šaty prý jednoznačně stále vedou.

A co by Míša poradila čtenářům Salonu na závěr? "Nejdůležitější je, aby se každý cítil dobře v tom, co má na sobě a nedržel se striktně módních trendů, neboť co na jednom člověku vypadá úžasně, na druhém nemusí a naopak. Je dobré, pokud je každý sám sebou bez ohledu na jiných."

Více se o Míše a jejím módním světě dozvíte přímo z jejího blogu thepieceofmyworld.blogspot.com

bílá košile a černé mokasínky bílá košile a černé mokasínky mašličky z H&M mašličky z H&M první focení na blog první focení na blog hnědé zátiší hnědé zátiší červené oživení červené oživení zimní radovánky zimní radovánky prsten s hodinkami v hlavní roli prsten s hodinkami v hlavní roli
autor: Nela

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR