Mexicky okořeněný styl

hlavní obrázek

Mexiko je bohaté na indiánskou kulturu, písečné pláže, azurové moře, kouzelné přírodní scenérie, skvělé jídlo plné pikantností a také fascinující styl místních lidí.

Mess this Dress Mess this Dress
 

Zachytit street style je bezpochyby zajímavé v jakékoliv zemi. Někde to hýří barvami a kreativitou, jinde najdeme spíše uhlazený minimalismus. Každá zem má svá specifika, která se prolínají a odrážejí i v životním stylu jejich obyvatel. 

Stejně tak je tomu i u několika Mexičanů, kteří jsou vyfotografováni na street style blogu s názvem Mess This Dress. Barevné doplňky, inidánské prvky, výšivky a aplikace, to vše jim není cizí.

Naopak i v barevném Mexiku lze potkat jednoduše oděnné lidi v neutrálních barvách, kterým však rozhodně nechybí osobitý styl s pořádnou dávkou šmrncu, a to napříč všemi věkovými kategoriemi.

Listujte mexickým street stylem na www.messthisdress.blogspot.com

Mess this Dress Mess this Dress Mess this Dress Mess this Dress Mess this Dress Mess this Dress Mess this Dress Mess this Dress Mess this Dress Mess this Dress Mess this Dress Mess this Dress Mess this Dress Mess this Dress Mess this Dress Mess this Dress Mess this Dress Mess this Dress Mess this Dress Mess this Dress Mess this Dress Mess this Dress Mess this Dress Mess this Dress
autor: Ejvi

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR