Máte pod čepicí?

hlavní obrázek

Podstatná část tělesného tepla nám v zimě uniká hlavou. V mrazech je tedy čepice rozhodně nezbytná nutnost. To ovšem neznamená, že nemusí být krásná!

barevné pletené čepice Coal Headwear barevné pletené čepice Coal Headwear
 

Podle Coal Headwear je pokrývka hlavy víc než jen nějaká součást oděvu. Je to doplněk, který pomáhá utvářet vaši identitu a životní styl. S tím správným kulichem může vaše hlava splynout natolik, že se stane součástí vás samotných.

Milujte svůj kulich

Když si vzpomenu na svá dětská léta a příšerný odpor k čepicím a rukavicím, nezbývá mi, než souhlasit. Bez lásky to s doplňky prostě nejde. Pokud si je nezamilujete, budou pro vás pořád jen otravným příslušenstvím, které je potřeba sundávat, nandávat a hlídat.

Portlandská značka Coal Headwear vznikla v roce 2002 a od té doby se stará o to, aby se vaše hlavy měly jako v bavlnce. Vyrábí pokrývky hlavy všech druhů a typů a kromě skvělých střihů, vzorů a barev dbají také na používání kvalitních materiálů.

S hlavou v oblacích

Pokud si vyberete některou z jejich zimních čepic nebo kulichů, a případně je ještě doplníte o šálu, zima vám určitě nebude. Stačí si vybrat tu správnou. Pak už se můžete městem toulat s hlavou kdesi v oblacích a starost o teplo přenechat jiným. Buďte si jisti, že z pod téhle čepice vám nic neuteče!

Více info na: www.coalheadwear.com

autor: Meggie

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR