Masha Ma: Ledově krásná

hlavní obrázek

Anglická návrhářka Masha Ma, absolventka i slavné Saint Martin´s College, pojmenovala svoji letní kolekci překvapivě neletně Icebreaker (česky "ledoborec").

dámská bílá bunda a stříbrná minisukně Masha Ma dámská bílá bunda a stříbrná minisukně Masha Ma
 

Narozená v Číně, vyrůstající však v Londýně, v sobě designérka Masha Ma kloubí prvky východní a západní kultury.

Její letošní letní kolekce se nese v duchu především světlých odstínů a výrazné stříbrné barvy, vše zakomponované do neotřelých střihů. Kdo má rád výrazné ženské siluety, ten si styl Masha My zcela jistě oblíbí. Výrazné ramenní vycpávky či nabírané boky nechybí u žádného jejího modelu. 

K názvu kolekce sama Masha Ma uvádí, že pro tzv. ledové barvy (bílou, světle modrou, stříbrnou) se rozhodla zvláště proto, neboť je má sama v poslední době nejraději a v kombinaci s minimalistickým designem dostávají tyto barvy letní nádech. Zároveň jde o její vůbec první kolekci, tudíž tento název má symbolizovat i její "proboření ledů" módní scény.

Držíme palce a těšíme se na její další průlom!

Více info: www.mashama.co.uk

dámské bílé šaty s nabíráním Masha Ma dámské bílé šaty s nabíráním Masha Ma dámský bílý kabátek, světle šedá košile a stříbrné kalhoty Masha Ma dámský bílý kabátek, světle šedá košile a stříbrné kalhoty Masha Ma dámský bílý kabátek, bílá košile a stříbné kalhoty Masha Ma dámský bílý kabátek, bílá košile a stříbné kalhoty Masha Ma dámské bílé šaty Masha Ma dámské bílé šaty Masha Ma dámské bílé šaty Masha Ma dámské bílé šaty Masha Ma dámské bílé šaty Masha Ma dámské bílé šaty Masha Ma dámské světle růžové tílko a bleděmodrá sukně rMasha Ma dámské světle růžové tílko a bleděmodrá sukně rMasha Ma dámská bílá košile a stříbrná sukně s mašlí Masha Ma dámská bílá košile a stříbrná sukně s mašlí Masha Ma dámský stříbrný kabátek, světle růžové tílko a bleděmodrá sukněMasha Ma dámský stříbrný kabátek, světle růžové tílko a bleděmodrá sukněMasha Ma dámský bílý kabátek, světle růžové tílko a bílá sukně Masha Ma dámský bílý kabátek, světle růžové tílko a bílá sukně Masha Ma dámský bílý kabátek a šaty Masha Ma dámský bílý kabátek a šaty Masha Ma dámská bílá košile a šedé kalhoty Masha Ma dámská bílá košile a šedé kalhoty Masha Ma dámská košile s potiskem a bílá sukně Masha Ma dámská košile s potiskem a bílá sukně Masha Ma dámská bílá košile a kabátek Masha Ma dámská bílá košile a kabátek Masha Ma dámský světle béžový overal Masha Ma dámský světle béžový overal Masha Ma dámský bílý top a světle šedé kalhoty Masha Ma dámský bílý top a světle šedé kalhoty Masha Ma
autor: Clara

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR